Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi Nerede ve Nasıl Gidilir ?

15 Mayıs 2016
181 kez görüntülendi

 

zorlu-performans-sanat-merkezi

İstanbul, Beşiktaş, Zincirlikuyu’daki Zorlu Center Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Zorlu Performans Sanatları Merkezi, çağdaş sanatın İstanbul’daki yeni durağı. Zenginleştirilmiş akustiğe sahip, 2190 kişilik Ana Tiyatro ve doğal akustiğe sahip, 678 kişilik Drama Sahnesi’yle Zorlu Performans Sanatları Merkezi, tüm dünyadan her türlü sanat eseri ve sanatçıyı ağırlayabilecek teknoloji ve kapasiteye sahip. Ayrıca Avrupa’nın en büyük kayıt stüdyosu da Zorlu PSM içerisinde bulunmakta.

zorlu-psm

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ne ulaşım oldukça kolay. Eğer aracınızla gelecekseniz Zincirlikuyu’daki yön levhalarını izlemeniz yeterli olacaktır. Metrobüsle gelecekseniz; metrobüsle Zincirlikuyu’ya ulaşmalı, metrobüsten indikten sonra alt geçite geçip Zorlu Center girişine yürümeli ve AVM içine girmelisiniz. Yaya olarak gelecekseniz Zincirlikuyu’ya yürüyüp Zorlu Center AVM girişinden içeri girebilirsiniz. Metroyla gelecekseniz mutlaka Yenikapı – Hacıosman metrosuna binmeli, Gayrettepe durağında inmeli ve metrobüs alt geçidine geçmelisiniz. Eğer otobüsle gelecekseniz Zincirlikuyu, Gayrettepe ya da Esentepe duraklarında inebilir, Zorlu Center AVM yönüne yürüyerek ulaşabilirsiniz.

zorlu-performans-sanat

Ayrıca Zorlu Performans Sanatları Merkezine Beşiktaş’tan otobüs ya da minibüslerle de ulaşabilirsiniz. Anadolu yakasından gelecekler Beşiktaş’a geçtikten sonra otobüs ya da minibüslerle Zorlu PSM’ye ulaşabilirler. Kabataş’tan gelecekler Beşiktaş’a geçip otobüs ya da minibüsleri kullanabilir ya da Taksim’e geçip metroyla Gayrettepe durağında inip yine Zorlu Performans Sanatları Merkezine kolaylıkla ulaşabilirler.

Beşiktaş ya da Gayrettepe üzerinden Zorlu PSM’ye gitmek en kolay ulaşım şeklidir.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi Nerede ve Nasıl Gidilir ? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica