Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

6 Şubat 2013
388 kez görüntülendi

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma – Diş Hastanesi MHRS Randevu Alma

Bu yazımızı Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi randevu alma ve  internetten online randevu alma sistemi değiştiği için ziyaretçilerimizi mhrs ile adsm randevu alma konusu hakkında detaylı bilgilendirmek için hazırladık.

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesinden mhrs ile internet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma 

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Randevu almak için aşağıdaki internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr/

Telefon ile Randevu : 182 – 0 (372) 259 66 50

Laboratuvar Sonuçları: Mevcut değil

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.

Hastane Adı: Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Randevu Alma
Telefon : 0 (372) 259 66 50
Faks : 0 (372) 259 66 55
Web : http://www.karadenizeregliadsm.gov.tr
E-mail: [email protected]
Adres: Uzunmehmet Cad. Yardımsevenler Sok. No:3 Merkez / ZONGULDAK

Zonguldak Ağız  ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Zonguldak Ağız ve diş sağlığı merkezi hastanesi hafta içi mesai saatleri: Sabah: 08:00 – 12:00  Öğle: 13:00 – 17:00 arasındadır.

Sayfanın Konuları: Zonguldak Ağız ve Diş Hastanesi Diş Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, ZonguldakAğız ve Diş Hastanesi Online Diş Randevusu Alma, Zonguldak Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Zonguldak Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Hastane Randevu Alma, ZonguldakAğız ve Diş Hastanesi Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,  ZonguldakAğız ve Diş Hastanesi Diş Numarası Alma, Diş Sırası Alma, Diş Protezi Randevu alma, Protez randevu, Diş Tedavi randevu

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) konusunda ve hastane bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa çekinmeden aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize sorabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica