Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yürüyen Ölüler 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

28 Ekim 2013
248 kez görüntülendi

Yürüyen Ölüler 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı – The Walking Dead Yayın Tarihi

The Walking Dead 4. Sezon Resim

Yürüyen Ölüler 4. Sezon 4. Bölümü 3 Kasım 2013, Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Indifference” olduğu açıklandı. The Walking Dead 4. Sezon 4. Bölüm hangi kanalda ve saat kaçta? sorularının cevabı yazımızın devamında yer almaktadır. Ek olarak Yürüyen Ölüler 4. Sezon 4. Bölüm hakkında sayfamızdan yorum yapabilir görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yürüyen Ölüler 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Hangi gün saat kaçta?  Türkiye yayın tarihi ve saati : 6 Kasım saat 22:20 – 6 Kasım saat 01:05 ve 7 Kasım  21:30

Hangi kanalda? FXTV kanalında ekrana geliyor.

Bilmeyenler için dizinin konusu: Bir çizgi roman serisinin TV uyaralaması olan The Walking Dead’de, silahlı bir çatışmada vurulduktan sonra komaya giren şerif yardımcısı Rick Grimes, hastanede tek başına uyanıyor. Etrafta sadece cesetler kalmış. Ailesinin bu korkunç saldırıdan kurtulan şanslı insanlar arasında olduğuna inanan Rick, onları bulmak için yola koyuluyor. Fakat ailesine ulaşmak için aç zombileri aşması, geçmişinden şeytanlarla savaşması ve insanlığını sorgulaması gerekiyor. Yürüyen Ölüler 4. Sezon 4. Bölüm 

The Walking Dead 4. Sezon 4. Bölüm Posteri

Yürüyen Ölüler 4. Sezon Posteri Resim

The Walking Dead en son bölümü yani The Walking Dead 4. Sezon 4. Bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica