Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yürüyen Ölüler 3. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman?

26 Kasım 2012
758 kez görüntülendi

Yürüyen Ölüler 3. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman? – The Walking Dead Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Walking Dead 3. Sezon 8. Bölüm ne zaman

Yürüyen Ölüler 3. sezon 8. bölümü 2 Aralık 2012, Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Made to Suffer” olduğu açıklandı.  The Walking Dead 3. Sezon 8. Bölüm hangi kanalda ve saat kaçta? sorularının cevabı yazımızın devamında yer almaktadır. Ek olarak Yürüyen Ölüler 3. Sezon 8. Bölüm hakkında sayfamızdan yorum yapabilir görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Hangi gün saat kaçta?  Türkiye yayın tarihi ve saati : 02 Aralık saat 22:20 – 03 Aralık saat 01:05 ve 03 Aralık  21:30

Hangi kanalda? FXTV kanalında ekrana geliyor.

Bilmeyenler için dizinin konusu: Bir çizgi roman serisinin TV uyaralaması olan The Walking Dead’de, silahlı bir çatışmada vurulduktan sonra komaya giren şerif yardımcısı Rick Grimes, hastanede tek başına uyanıyor. Etrafta sadece cesetler kalmış. Ailesinin bu korkunç saldırıdan kurtulan şanslı insanlar arasında olduğuna inanan Rick, onları bulmak için yola koyuluyor. Fakat ailesine ulaşmak için aç zombileri aşması, geçmişinden şeytanlarla savaşması ve insanlığını sorgulaması gerekiyor. Yürüyen Ölüler 3. Sezon 8. Bölüm

Yürüyen Ölüler,The Walking Dead, 3. Sezon Posteri

Yürüyen Ölüler 3. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman

Yürüyen ölüler en son bölümü yani The Walking Dead 3. Sezon 8. Bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica