Yürüyen Ölüler 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

12 Şubat 2013
761 kez görüntülendi

Yürüyen Ölüler 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? – The Walking Dead Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Walking Dead 3. Sezon 10. Bölüm ne zaman

Yürüyen Ölüler 3. Sezon 10. Bölümü 17 Şubat 2013, Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Home” olduğu açıklandı.  The Walking Dead 3. Sezon 10. Bölüm hangi kanalda ve saat kaçta? sorularının cevabı yazımızın devamında yer almaktadır. Ek olarak Yürüyen Ölüler 3. Sezon 10. Bölüm hakkında sayfamızdan yorum yapabilir görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yürüyen Ölüler 3. Sezon 10. Bölüm Hakkında

Grup tartışmaları eylem bir sonraki ders olarak, Rick kayıp arkadaş sonra dolaşır.Daryl ve Merle kendi seçimleri sorguluyor. Vali Woodbury düzenini geri yükler ve sorumluları cezalandırmak için planlar yapar. Çeviri (Translate)

The Walking Dead 3. Sezon 10. Bölüm

Hangi gün saat kaçta?  Türkiye yayın tarihi ve saati : 17 Şubat saat 22:20 – 18 Şubat saat 01:05 ve 18 Şubat  21:30

Hangi kanalda? FXTV kanalında ekrana geliyor.

Bilmeyenler için dizinin konusu: Bir çizgi roman serisinin TV uyaralaması olan The Walking Dead’de, silahlı bir çatışmada vurulduktan sonra komaya giren şerif yardımcısı Rick Grimes, hastanede tek başına uyanıyor. Etrafta sadece cesetler kalmış. Ailesinin bu korkunç saldırıdan kurtulan şanslı insanlar arasında olduğuna inanan Rick, onları bulmak için yola koyuluyor. Fakat ailesine ulaşmak için aç zombileri aşması, geçmişinden şeytanlarla savaşması ve insanlığını sorgulaması gerekiyor. Yürüyen Ölüler 3. Sezon 10. Bölüm

The Walking Dead 3. Sezon 10. Bölüm Posteri

Yürüyen Ölüler 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman

Yürüyen ölüler en son bölümü yani The Walking Dead 3. Sezon 10. Bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica