Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yozgat Sorgun Mobese Kameraları Canlı İzle Yozgat Sorgun Trafik Kameraları

6 Aralık 2009
1.665 kez görüntülendi

Yozgat Sorgun Mobese Kameraları Canlı İzle Yozgat Sorgun Trafik Kameraları

Yozgat Sorgun Belediyesi Henüz Mobese ve Trafik Kamera Yayınlama sistemine geçmemiştir Yozgat Sorgun hemşerilerimizin ve gurbetçi hemşerilerimizin böyle bir uygulamadan uzak kalması bence kötü sessiz kalmayalım Yozgat Sorgun belediyesine mail atalım ve isteklerimizi dile getirelim bizde online olarak Canlı yayın olarak Yozgat Sorgun Mobesa ve Trafik Kameralarını takip edebilelim Belediyemizin internet sitesinden sorunumuzu dile getirelim arkadaşlar. Bu yazıdan sonra Yozgat Sorgun mobesa trafik kamera sistemine geçerse yorum bölümümüzden paylaşın düzeltelim.

Yozgat Sorgun Mobese Kameraları ve Yozgat Sorgun Trafik Kameralarını Canlı İzlemek İçin Yozgat Sorgun Belediye Sitenize Bir Göz Atın. MarmaraGundem.org

DMCA.com

Yorumlar

 1. sezer diyor ki:

  lütfen açın

 2. Hakan KAYHAN diyor ki:

  Biraz teknolojiyi takip etsenizde dışarda yaşayan insanlarda memleketlerini kasabalarını izlese olmazmı neyi bekliyorsunuz anlamıyoruzki.

 3. mehmet taşkıran diyor ki:

  arkadaş bizim memleket her zaman 50 yıl geriden gelmeye mahkummu herşeyi yöneticiler size sesleniyorum uyanın artık siz uykuda ölüyorsunuz bizde sizin uyanmanızı beklerken ölüyoruz.

 4. musty diyor ki:

  kameraları artık çalıştırında sorgunu izleyelim

 5. bayram diyor ki:

  sorgun

 6. filiz diyor ki:

  ahhh ahhh Yozgat Sorgunu çok özledim herkeze çok çok selam burası işte benim memleketim ekte bir kaç Yozgat Sorgun Resimleri ekledim yayınlarsanız sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar mobese kameralar olsa çok daha iyi olacaktı neyse sağlık olsun.

 7. Niyet Yigt diyor ki:

  burası benim güzel yozgatım

 8. sedat diyor ki:

  evgili memleketim

Yorum Yaz

Yandex.Metrica