Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yonca Lodi Konseri – Jolly Joker Balans

28 Kasım 2011
656 kez görüntülendi

Yonca Lodi Konseri – Jolly Joker Balans, İstanbul – Bilet Fiyatı – 01 Aralık 2011

Güzelliği ile göz kamaştıran Pop müziğin yükselen değeri, Yonca Lodi Konseri ne zaman? Yonca Lodi Konseri nerede ve bilet fiyatları ne kadar? Yonca Lodi Konserinin mekanı neresi? konser hakkındaki bütün sorularınızın cevabı, Jolly Joker Balans ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında yer almaktadır.

Popüler müziğin sevilen başarılı İsmi Yonca Lodi, 1 Aralık 2011 Perşembe akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesi’nde.

1999 yılında başladığı müzik yolculuğunda “Sana Bir Şey Olmasın”, “Büklüm Büklüm”, “Anlatma” , “İnadım inat”, “Aldım Başımı Gidiyorum”, “Emanet” gibi unutulmayan eserlere imza atan sanatçı 2010 yılında yoğun ilgi gören son albümü “Milat” ile söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliğiyle sevenlerinden tam not aldı. Özellikle albümde yer alan “Düştüysek Kalkarız” ve kendi söz ve bestesi olan “Milat” adlı eserlerle başarısını bir kez daha kanıtladı. İstanbul’da vereceği 2011 yılının son konserinde, orkestrası ve özel olarak hazırladığı repertuvarıyla müzik severlerle buluşacak. Geçmişten günümüze sevilen şarkıları ve sürprizleriyle Yonca Lodi, Jolly Joker İstanbul’da.

Konseri’nin Bilet Fiyatları;

VIP – 66.50 TL
Normal – 33.50 TL

Biletleri http://web03.biletix.com/etkinlik/MLBDJ/TURKIYE/tr online olarak biletix internet adresinden temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler.

– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.
– Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği müşterileri bilet parasını iade etmek koşuluyla mekana almama hakkına sahiptir.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Jolly Joker Balans İstanbul Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

Yonca Lodi Konseri – Jolly Joker Balans Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica