Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına Nasıl Gidilir

16 Şubat 2010
894 kez görüntülendi

Star Tv de Yayınlanan Acun Ilıcalı’nın Hazırladığı Hülya Avşar, Sergen Yalçın ve Acun Ilıcalı’nın Jüri Üyeliğini Yaptığı    Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına Nasıl Gidilir? Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma   Programına Nasıl Gidilir? Aşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyu Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma   Programına Nasıl Gidilir? evet Aşağıda yazdığım gibi gidilir Star Tv Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma  Programına  Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

yetenek sizsiniz turkiye jüri uyeleri

Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi tam kadro yarı final elemelerinde…

Ekranların sevilen yarışması yeni bölümleriyle her Cumartesi ve Pazar Star’da ekrana geliyor.

Sahne arkasında Alp Kırşan.

Yepyeni yetenekleri ve sahne arkasında Alp Kırşan’ın sunumuyla “Yetenek Sizsiniz Türkiye” bu hafta da birbirinden ilginç yetenekleri ekrana getiriyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın jüri koltuğunda…

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye’nin yeteneklerini aramak üzere yine bu yıl birçok şehri gezecek. Türkiye’nin yetenekleri ise jüriden evet alıp Türkiye’nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışacak.

Yayın Günü: Cumartesi ve Pazar
Yayın Saati: 20.00

Star Tv de Yayınlanan Acun Ilıcalı’nın Hazırladığı Hülya Avşar, Ali Taran ve Acun Ilıcalı’nın Jüri Üyeliğini Yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına katılmak için Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.startv.com.tr/program/yetenek-sizsiniz-turkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına Nasıl Gidilir Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. rabia diyor ki:

  arkadaşlar ben yete2 ay sonra gidecem çok mmunek sinize katıldım ve çok mutluyum

 2. rabia diyor ki:

  arkadaşlar ben yetenek sinize katıldım ve gidicem 2 ay sonra yetenek sinize katılmak istiyorsanız hepsini dolduracaksınızsinize başvuru yazıp enüstüne tıklıyıp ordaki

 3. can bekar diyor ki:

  bn yetenek sizsinize katılmakistiyorumm ve bilgi almak istiyorum kendi imkanlarımızlamı katılıyoruz yarışmaya yoksa yarışmamı götürüyo lütfen bilgi verinn :)

 4. fatoş diyor ki:

  yarışmanıza katılmak istiyorum bana yardımcı olurmusuz..

 5. ilknur sude demir diyor ki:

  ben sizin hayranınızım ve yarışmanızada katılmayı çk isterim ama nasıl katıldığını bilmiyrum

 6. yusuf sukut diyor ki:

  Yeteneksizsiniz türkiyeye Biz Kendi imkanlarımızlamı geliyoruz yoksa yetenek sizsiznizin prosedürlerinde yarışmacıları Onlarmı getiriyo Öğrenmek istiyorum

Yorum Yaz

Yandex.Metrica