Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına Nasıl Gidilir

17 Kasım 2009
2.460 kez görüntülendi

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına Seyirci Olarak Nasıl Gidilir?

Star Tv de Yayınlanan Acun Ilıcalı’nın Hazırladığı Hülya Avşar, Sergen Yalçın ve Acun Ilıcalı’nın Jüri Üyeliğini Yaptığı    Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına Nasıl Gidilir? Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma   Programına Nasıl Gidilir? Aşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyu Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma   Programına Nasıl Gidilir? evet Aşağıda yazdığım gibi gidilir Star Tv Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma  Programına  Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

yetenek sizsiniz turkiye jüri uyeleri

Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi tam kadro yarı final elemelerinde…

Ekranların sevilen yarışması yeni bölümleriyle her Cumartesi ve Pazar Star’da ekrana geliyor.

Sahne arkasında Alp Kırşan.

Yepyeni yetenekleri ve sahne arkasında Alp Kırşan’ın sunumuyla “Yetenek Sizsiniz Türkiye” bu hafta da birbirinden ilginç yetenekleri ekrana getiriyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın jüri koltuğunda…

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye’nin yeteneklerini aramak üzere yine bu yıl birçok şehri gezecek. Türkiye’nin yetenekleri ise jüriden evet alıp Türkiye’nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışacak.

Yayın Günü: Cumartesi ve Pazar
Yayın Saati: 20.00

Star Tv de Yayınlanan Acun Ilıcalı’nın Hazırladığı Hülya Avşar, Ali Taran ve Acun Ilıcalı’nın Jüri Üyeliğini Yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına katılmak için Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.startv.com.tr/program/yetenek-sizsiniz-turkiye

http://www.yeteneksizsinizturkiye.org/yetenek.gif

Dünyada reyting rekorları kıran ‘Got Talent’ serisi artık Türkiye’de! Acun Ilıcalı ile birlikte Ali Taran ve Oylum Talu’nun jüri olarak yer alacağı yetenek yarışması Türkiye’nin her bir köşesinden pırıltılı insanları ekranlara taşıyacak ve fenomenler yaratacak… Ülkenin dört bir yanında yapılacak olan elemelerin ardından seçilen özel insanlar jüri üyelerinin karşısında, milyonların kalbini fethetmeye çalışacak.

İngiltere’de geçen sezon, işsiz ve kilise korolarında şarkı söyleyen Susan Boyle isimli yarışmacı, bu yarışma ile tüm dünyanın ilgi odağı haline gelmiş ve kaderi değişmişti.

Türkiye’nin gizli kalmış yeteneklerini keşfe çıkan Acun Ilıcalı ve ekibi izleyiciyi keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Belki de; Türkiye’nin en yetenekli insanlarından biri çok yakınınızda, tanıdığınız biri, kim bilir…

Artık hayaller gerçek olacak…

Star Tv’de Yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma  Programına katılmak için Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

Başvuru İçin : www.acunmedya.com

DMCA.com

Yorumlar

  1. Hasan dedi ki:

    Bir şarkı

  2. selin tansel dedi ki:

    lütfen beni alın çünkü çok heyecanlıyım.

  3. cengiz semercioglu dedi ki:

    Hande yener yetenek sizsiniz e katilsaydi kesin 1. Olurdu Lady gaga yi taklit etmekte uzerine yok cunku.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica