Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
1.257 kez görüntülendi

Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Yeşilyurt Atatürk Eğitim Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

  1. mehmet eren diyor ki:

    romatoloji

Yorum Yaz

Yandex.Metrica