Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yeşilköy İnternational Hospital Randevu Alma

15 Aralık 2009
832 kez görüntülendi

Yeşilköy İnternational Hospital Randevu Alma

Bu Web Sayfası Yeşilköy İnternational Hospital Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Yeşilköy İnternational Hospital İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Yeşilköy İnternational Hospital Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Yeşilköy İnternational Hospital Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yeşilköy İnternational Hospital İnternet den Online Randevu Almak İçin Yeşilköy İnternational Hospital İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Yeşilköy İnternational Hospital Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

  1. metin karataş diyor ki:

    050610159** böbrek verebilirim bana ulaşabilirsainiz?

  2. Büşra Kayiş diyor ki:

    I’m at İnternational Hospital Organ Nakli Servisi (İstanbul Caddesi No:82 Yeşilköy İstanbul, Türkiye) Keşke lapa lapa kar yağsa her yer bembeyaz olsa çıksak dışarı üşüsek temiz hava alsak ama nerdeee…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica