Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yeşilköy Çiroz Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

14 Temmuz 2013
829 kez görüntülendi

Yeşilköy Çiroz Halk Plajı Resim

Yeşilköy Çiroz Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde bulunan Yeşilköy Çiroz Plajına nasıl gidilirYeşilköy Çiroz Plajı nerede Plaj hakkında adres, ulaşım ve harita bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu plajda bulunduysanız Yeşilköy Çiroz Plajı veya farklı plajlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Yeşilköy Çiroz Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Plaj Hakkında Bilgiler:

Yeşilköy Çiroz Halk Plajı iki kısımdan oluşuyor ve iki koy olarak dalga kıranlar mevcut. Çiroz Plajı toplam 660 metre uzunluğunda, Plajda 500 şezlong ve 500 şemsiye, güvenliğiniz için 2 cankurtaran kulesi, 12 cankurtaran personeli, 1 adet kurtarma botu, 1 adet ambulans, 2 büfe, 80 soyunma kabini, 228 adet emanet dolabı, 20 tuvalet kabini, 12 adet duş, 2 adet voleybol sahası, 1 adet mini futbol sahası, 19 yuvarlak oturma grubu, 660 metre deniz bariyeri bulunmaktadır. Akşam saatlerinde aydınlatma sisteminin yer aldığı Yeşilyurt plajında müzik yayını da vardır.

Yeşilköy Çiroz plajı ücretli mi diye soracak olursanız, hayır plaja giriş ücreti alınmıyor, plaj ücretsizdir.

Yeşilköy Çiroz Plajına Ulaşım;


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Çiroz Halk Plajı

Adresi: Yeşilköy Mahallesi / Bakırköy

Yeşilköy Çiroz Plajı Resimleri, Fotoğrafları

Yeşilköy Çiroz plajının denizi nasıl diye soracak olursanız, çok temiz olduğu söylenemez, ama yukarıda bulunan resim galerisine göz atarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Plaj hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica