Marmara Gündem - 12 Nisan 2018, Perşembe

Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
8.521 kez görüntülendi

Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://hastarandevu.izmir.bel.tr/

Bu Web Sayfası Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Poliklinik Muayene Saatleri

Hastanede 7 gün 24 saat Acil servis hizmeti verilmektedir. Diğer poliklinik hizmetleri ise; Hafta içi her gün saat 08:45′de başlayıp,15:20‘de sona ermektedir.

Hizmet Veren Poliklinikler:

– Acil Servis
– Aile Hekimliği
– Gögüs Hastalıkları
– Nöroloji
– Kardiyoloji
– Psikiyatri
– Dahiliye
– Dermatoloji
– Enfeksiyon Hastalıkları
– Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı
– Çocuk Cerrahisi
– Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
– Uyku-Apne
Genel Cerrahi
– Üroloji
– Göz
– Diş
– Radyoloi
– KBB
– Beslenme ve Diyet
– Anestezi
– Ortaopedi ve Travmatoloji
– Kadın Hastalıkları ve Doğum
– Plastik Cerrahi
– Patoloji Laboratuarı
– Mikrobiyoloji Laboratuarı
– Biyokimya Laboratuarı

Yenişehir Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. Neşe dedi ki:

  Randevu alınmıyor.Çok saçma

 2. Cevdet dedi ki:

  Cok berbat randevu alamiyom

 3. şerafettin kutlu dedi ki:

  kesinlikle randevu hattınıza ulaşılamıyor

 4. münüre dedi ki:

  Hata olustu lafindan baska bisey denmiyo belki 100 kere denedim abartisiz ve gunun her saatinde denedim ama hata olistu diyo baskada bisey demiyo

Yorum Yaz

Yandex.Metrica