Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Yaz Tatili İçin Kıyafet Önerileri

4 Mayıs 2016
129 kez görüntülendi

2016 Yaz Tatili İçin Kıyafet Önerileri

Yazın kapımızı çaldığı şu günlerde tatilde giyeceğimiz kıyafetleri şimdiden düşünmeye başladık. Tatilde en şık ve en güzel görünen kadın olabilmek için, bu yılın modasını kendimize yakıştıracağımız kıyafetleri seçmek ve valizimize yerleştirmek önemli olacaktır.

kıyafet (1)

Yaz tatilinde elbette vazgeçilmez kıyafet olan şortlar bol bol yer bulacaktır. Rahatlığı yanında şık ve serinletici etkisiyle şortlar valizimizde başköşeyi alacaklardır. İstediğiniz boyda seçebileceğiniz şortların en makbul olanları giyebileceğiniz en kısa boyda olanlarını seçmenizdir.  Şortların hemen yanına mini eteklere ayırmamayı unutmamakta fayda var. Bu kıyafet özellikle akşamları şık bir yere gideceğiniz zaman hayat kurtarıcı olabilir. Spor ve klasik olmak üzere iki tane etek tercih etmeniz hem gardrobunuzu zengin gösterecek hem de değişik anlarda giyebilecek eli yüzü düzgün bir kıyafetiniz olacaktır. Şorların ve eteklerin hemen üstüne giyebileceğiniz kısa büstiyerlerde bu iki parçayı tamamlayan ürünler olarak valizinizdeki yerini mutlaka almalıdır.

Sexy back of a beautiful woman in bikini on sea background. Sexy buttocks

Valizinizde mutlaka yer bulması gereken kıyafetlerin başında bir uzun bir kısa olmak üzere tiril tiril bir elbise de yer alıyor. Denize giderken giyebileceğiniz bu elbiseleri aynı zamanda birçok yerde de rahatça kullanabilirsiniz. Bikini üzerine giyilen şeffaf pantolonlarda bu yaz tatili için ideal ve şık kıyafetlerdir. Ayakkabılarda da sandaletler tatilin vazgeçilmez parçalarıdır. Siz valizinizdeki kıyafetlere uygun şık bir ayakkabıyı da eklemeyi unutmayın. Gözlük ve şapka ihtiyaçları da yaz tatili için olmazsa olmazlar arasındadır. Son olarak da tabii ki tatilin en önemli parçası mayo ya da bikiniler geliyor. Son moda bir bikini olmadan valiziniz asla tamam olmayacaktır.

Yaz Tatili İçin Kıyafet Önerileri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica