Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu Alma

4 Şubat 2013
1.011 kez görüntülendi

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu Alma – MHRS Online Randevu Alma

Bu internet sayfamız Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu Alma sistemi hakkında detaylı ve güncel bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu Alma ve internetten online sıra numarası, randevu almak için yazının devamındaki adımları takip edin lütfen.

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu Alma

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu Alma ve internet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler çok basit. Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Nasıl Randevu Alırım?

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu Alma 

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İnternetten Randevu Alma Sistemi ile Hastaneden Randevu almak için aşağıdaki internet adresini kullanabilir veya telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi  Randevu Alma

Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Telefon ile Randevu : 182 – 0216 377 23 96

Laboratuvar Sonuçları: http://88.255.119.5:8100/hastaportal/

Hastane Adı: Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Adres : Çarşı Mah. Soğanlık Cad. No:17 – Yakacık / KARTAL – İSTANBUL
Tel : 0216 377 23 96 – 0216 452 99 55
Fax: 0216 377 23 30
e-mail : [email protected]
Web Adres: http://www.yakacikdogumevi.gov.tr

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Sistemi ile Doktor çalışma listesine bakabilir, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Online Randevu alma, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Dahiliye Randevu Alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesi Numara Alma, Yakacık Doğum ve Çocuk Hastanesinden randevu nasıl alınır, randevu almak istiyorum, bilgisayardan randevu alma Polikliniklerinden randevu alabilirsiniz.

Hastane hakkında bütün sorularınızı aşağıda bulunan yorum bölümümüzden bize yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica