Marmara Gündem - 19 Mayıs 2015, Salı

Wolfteam Açılmıyor, Neden Açılmaz Yardım

20 Haziran 2013
2.073 kez görüntülendi

Wolfteam Açılmıyor, Neden Açılmaz Yardım

wolfteam

Wolfteam Oyunu Açılmıyor Neden Açılmaz Yardım, Wolfteam Girmiyor, Wolfteam Oyununa Giremiyorum, Wolfteam Oyun Donuyor, Wolfteam setup açılmıyor.

Öncelikle belirteyim Wolfteam açılmıyorsa, oyununuzun açılmamasının bir çok sebebi olabilir. Wolfteam serverlarında sorun olduğu için oyuna giremiyor olabilirsiniz. Bunun için biraz bekledikten sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Wolfteam Açılmıyor, oynadığınız serverda bakım çalışması yapılıyor olabilir. Bunu resmi site adresinden yani http://www.joygame.com/wolfteam/ İnternet adresi, duyurular bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Ancak Setup kaynaklı sorun ise; en son sürümü yüklediğiniz’den emin olun, yapılan bakımdan sonra güncellemeyi kontrol edin,oyun dosyalarını kontrol edin, Wolfteam oyununuzu doğru yere kurduğunuz’dan emin olun (c sürücüsü), en son çare Wolfteam oyununuzu silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Wolfteam Açılmıyor Çözüm Önerileri

Ayrıca virüsler sebebi ile oyuna giremiyor olabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızda antivirüs kullanmanız gerekmektedir.

Antivirüs programınız ile bilgisayarınıza tarama yaptırarak virüs taramasından geçirin ve bilgisayarı virüsten arındırın.

Wolfteam Açılmıyor, ayrıca bazı Wolfteam için bilgisayarlarda yüklü olan firewall programları oyunun açılmasını engelleyebilir.

Bu tür programlar kullanıyorsanız onuda inceleyip gerekli ayarlamaları yapmalısınız.

Wolfteam oyununda eğer karaktere giremiyorsanız hacklenmiş olabilirsiniz, şifresinde sorun olabilir. Karakterinizin  id, pwnizi şifrenizi kimseye vermeyin, kimseyle paylaşmayın.

WolfTeam Apex Protect Hatası, AxProtect Hatası alıyorsanız ilk önce WolfTeam girin hatayı aldıktan sonra 2 – 3 defa tekrar girmeyi deneyin genede olmazsa yeniden girin bu sefer hata’daki tamam yazısına tıklamayın.

apexprotect

Tamam değilde E harfine tıklayın sonra öyle girin 1 defa bazen oluyor ama 2 – 3 defada kesin çalışıyor.

Wolfteam.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız bu dosyaya güvenlik duvarı üzerinden izin verdiğiniz halde aynı hatayı alıyorsanız, aynı işlemi antivirüs programı üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Wolfteam oyun içerisinden ”seçenekler”e tıklayıp oyun grafik ekranından görüntü kalitesini düşürmekte bir çözümdür bilgisayarının en azından kasma, donma sorununu önleyebilirsiniz. Veya laptop ise aşırı ısınmanın önüne geçebilirsiniz.

Son olarak Wolfteam açılmama konusu ile ilgili başka sorunlarınız varsa, karşılaştığınız hataları aşağıdan yorum bırakarak bizlere sorabilirsiniz. Veya BURADAN ticket açabilir, destek alabilirsiniz.

Konu Başlıkları: Wolfteam açılmıyor, Wolfteam setup başlamıyor, wolfteam.exe çalışmayı durdurdu, Wolfteam donma sorunu,Wolfteam hiç açılmıyor, Wolfteam ekranı gelmiyor, Wolfteam bekliyorum açılmıyor,Wolfteam Kasma sorunu, Wolfteam oyundan atıyor.

DMCA.com

Yorumlar

 1. yigit diyor ki:

  wolfteam kamplarına girmiyor naapmalıyım

 2. mustafa ilik diyor ki:

  benim isim yazma yeri gelmiyo yanlışlıkla bazı şeylerini sildim o yüzden gelmiyo ne yapmalıyım?

 3. olcay diyor ki:

  chlere giremiyom ben uyarı veriyo napcam

 4. emre diyor ki:

  aynn bugra bendede öyle oluyo ne yapmalıyız

 5. Berkay diyor ki:

  tarih 15.03.2015 saat 10:41

 6. Berkay diyor ki:

  Evet aynen ya mapa kamplara girmio off :(

 7. beko diyor ki:

  slm wolfteamı indirdim kurdum herşeyi yaptım ancak otomatik indirme sunucusuna bağlanmıyor daha sonra deneyiniz yazıyor nasıl yapabilirim

 8. Bugra diyor ki:

  Ya wolfteam da herşey yapabiliyorum ama map acılmıyor orneğin iki tapinak yazıyo orda kalıyo

Yorum Yaz

Yandex.Metrica