Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Wild Blood Hileleri

1 Ocak 2013
956 kez görüntülendi

Wild Blood Hileleri Hakkında 

Wild Blood Hileleri

Wild Blood Hileleri; Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim Wild Blood gibi online cep telefonu oyunlarında yani android, iphone, ipad,ipod, ios ve tablet oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen bir zaman kaybıdır boş bir uğraştır çünkü, Wild Blood gibi online bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz.

Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi 2013 Wild Blood Hile yolu ile  jeilbreak, para, coin, yada item falan kazanamazsınız. Bu bugları yapımcı firma  fark ettiği anda hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Wild Blood oyununa para harcamadan hile ile oyun parası ve oyun itemlerini kazanamazsınız.

Wild Blood Hileleri

Wild Blood Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

Wild Blood Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Wild Blood Hack tool cheats 9999999 coin, Unlock All Weapon,Generate Coins,Get Free Unlimited Coins & unlimited money, jeilbreak ve para kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yolla bilgisayarınıza ve telefonunuza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka bilgisayarınızı güvenilir bir virüs programına taratın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica