Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Vikings 5.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

19 Nisan 2016
131 kez görüntülendi

Son dönemlerin en çok sevilen kaliteli yapımlardan olan Vikings yakında 4. Sezon finaliyle bu hafta ekranlara bir süre ara verecek. Peki, Vikings 5. sezon ne zaman başlayacak?

vikings (2)

Heyecan verici olayların ardı arkası kesilmeyen dizide yeni bir gelişme daha dizinin izleyicilerinde heyecan uyandırdı. Vikings 5. sezonda diziye katılacak olan The Tudors’da kral VIII. Henry’e hayat veren İrlandalı yakışıklı oyuncu Jonathan Rhys Meyers’ın da dizi teklifini kabul ettiği ve yeni sezonda yer alacağını duyruldu. Jonathan Rhys Meyers’la beraber diziye yeni sezonda 5 yeni karakter daha katılacak. Sürükleyici, bol aksiyon ve entrikaların olduğu dizi her sezonda reyting oranlarını arttırmayı başarıyor.

The Tudors, Camelot gibi tarihi dizilerin de yapımcısı olan Michael Hirst Vikings’de de bu konudaki bilgisini konuşturuyor. Gerçek tarihi olaylardan yola çıkarak hazırlanan dizi başarılı kast seçimi sayesinde de neden bu kadar izlendiğini ve sevildiğini de göstermiş oluyor. Olayların genel olarak tarihte adından sıkça söz edilen savaşçı Ragnar Lothbrok ve onun oğlu Bjorn’un yaşadıklarını anlatan dizi Vikings 5. sezonunun konusu genel itibariyle şu şekilde olması bekleniyor:  Dizinin son sahnelerinde görmüş olduğumuz ihanet Rollo ile Ragnar arasındaki savaşın daha da şiddetlenmesine vesile olacak. Ragnar’ın eşi kendi köyündeki hâkimiyetine devam edecek. Bjorn ise vahşi doğada tek başına kalarak kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenecek.

Vikings Dizi Müzikleri

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica