Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Vikings 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

29 Nisan 2013
2.478 kez görüntülendi

Vikings 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Vikings 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Vikings Dizisinin 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Ama Vikings fanlarına çok güzel bir haberimiz var  Vikings 2. sezon onayını aldı. History’nin baş programlama yapımcısı Dirk Hoogstra bir açıklamalarına göre Vikings 2. Sezon bölümleri 2014’te seyirci karşısına çıkmak üzere bu yaz çekimlerine başlanacak.

Dizi 2. sezon onayının ardından Vikings 2.sezon 1. Bölüm 2014 yılının başlarında başlayacağını tahmin ediyoruz. Vikings 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına e-posta adresinizi yorum olarak bırakın Vikings 2. Sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Bilmeyenler için Vikings dizisinin konusu:

Vikings, bizleri yılın büyük kısmını denizlerde geçirmiş olan İskandinavya’lı savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in bulunduğu çağa, 8. yüzyıl ile 11. yüzyıl arasında yaşanan Viking Devri’ne götürecek. Dizinin hikayesi ise gerçek yaşama ve karakterlere dayanıyor. Gerçek bir tarihsel figür olan, dönemin en büyük ve en popüler Viking kahramanlarından biri olarak nitelenen, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerin başına adeta bela olan Ragnar Lothbrok’un maceraları ve yaşadıkları ekranlara yansıyacak. Savaşlardaki başarılar, dönemin önemli isimleri ve bırakılan bazı sanat eserleri gibi konuları anlatan saga adı verilen kahramanlık destanlarında sıkça ismi geçen ve savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnar Lothbrok’un Viking kabilelerinin liderliğine doğru yükseliş sürecine odaklanılacak.

History’nin baş programlama yapımcısı Dirk Hoogstra bir açıklamasında “Vikings bizim için iki tarafın da kazançlı olduğu bir dizi” dedi. İlk senaryolu serimiz olarak Vikings eleştirel övgülerle, yüksek izlenme oranlarıyla ve tutkulu, sadık hayrankitlesiyle bize olan borcunu fazlasıyla ödedi. Oyuncular, sette çalışanlar ve bu işteyer alan herkes bundan daha gururlu olamazdı.” dedi.

2. Sezonun bölümleri 2014’te seyirci karşısına çıkmak üzere bu yaz çekilmeye başlayacak.

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Vigings Poster

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    Başlama tarihi açıklandığında bilgilendirileceksiniz.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica