Vikings 1. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

17 Nisan 2013
749 kez görüntülendi

Vikings 1. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman? – Vikingler Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Vikings 1. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman?

Vikings dizisinin yeni bölümü, yani Vikings 1. Sezon 8. Bölümü 21 Nisan, 2013 Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Sacrifice” olduğu açıklandı. Ek olarak Vikings 1. Sezon 8. Bölüm Konusuna Vikings (Vikingler) hangi kanalda, saat kaçta? ve Vikings 1. Sezon 8. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Vikings dizisinin konu özeti: Vikings, bizleri yılın büyük kısmını denizlerde geçirmiş olan İskandinavya’lı savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in bulunduğu çağa, 8. yüzyıl ile 11. yüzyıl arasında yaşanan Viking Devri’ne götürecek. Dizinin hikayesi ise gerçek yaşama ve karakterlere dayanıyor. Gerçek bir tarihsel figür olan, dönemin en büyük ve en popüler Viking kahramanlarından biri olarak nitelenen, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerin başına adeta bela olan Ragnar Lothbrok’un maceraları ve yaşadıkları ekranlara yansıyacak. Savaşlardaki başarılar, dönemin önemli isimleri ve bırakılan bazı sanat eserleri gibi konuları anlatan saga adı verilen kahramanlık destanlarında sıkça ismi geçen ve savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnar Lothbrok’un Viking kabilelerinin liderliğine doğru yükseliş sürecine odaklanılacak.

Vikings 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/04/vikings-fragman.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/704663.mp4[/pro-player]

Vikingler Tanrılara teşekkür Uppsalla için geleneksel hac Ragnar, Lagertha ve Athelstan için duyguların bir sel getirir. Ragnar, karısından uzakta çekerek, onun doğmamış oğlunun ölümü ile barış yapmak için gider. Lagertha, hâlâ düşük makaralama, daha oğulları onun gelecekte ise tanrıların bulmak istiyor. Vikingler kurban ve onların tanrıları sayesinde vermek için bir araya gelmek gibi, Athelstan onun Hıristiyan inancının hala ne kadar güçlü keşfeder. Çeviri: (Google translate)

Vikings History channel’de yayınlanıyor.

Vikings 1. Sezon 8. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Vigings Poster

Vikings 1. Sezon 8. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica