Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Van Gürpınar Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.327 kez görüntülendi

Van Gürpınar Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Van Gürpınar Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Van Gürpınar Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Van Gürpınar Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Van Gürpınar gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Van Gürpınar Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Van Gürpınar Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Van Gürpınar tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Van Gürpınar haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Van Gürpınar Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Van Gürpınar Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Van Gürpınar Rehberi, önemli telefonlar, Van Gürpınar haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Van Gürpınar Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Van Gürpınar Resmi Kurumları, Van Gürpınar İle İlgili Bilgi, Van Gürpınar Tarihi, Van Gürpınar Rehberi, Van Gürpınar Haberleri, Van Gürpınar Fotoğrafları, Van Gürpınar Gelenekleri, Van Gürpınar Türküleri, Van Gürpınar İstatistikleri, Van Gürpınar Haritası, Van Gürpınar Nöbetçi Eczaneleri, Van Gürpınar Köyleri, Van Gürpınar Ünlüleri, Van Gürpınar Okulları, Van Gürpınar Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. sinan yıldız diyor ki:

    burs için daha önce mail çektim cevap almadım bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum Yaz

Yandex.Metrica