Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Van Erciş Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.247 kez görüntülendi

Van Erciş Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Van Erciş Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Van Erciş Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Van Erciş Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Van Erciş gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Van Erciş Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Van Erciş Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Van Erciş tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Van Erciş haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Van Erciş Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Van Erciş Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Van Erciş Rehberi, önemli telefonlar, Van Erciş haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Van Erciş Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Van Erciş Resmi Kurumları, Van Erciş İle İlgili Bilgi, Van Erciş Tarihi, Van Erciş Rehberi, Van Erciş Haberleri, Van Erciş Fotoğrafları, Van Erciş Gelenekleri, Van Erciş Türküleri, Van Erciş İstatistikleri, Van Erciş Haritası, Van Erciş Nöbetçi Eczaneleri, Van Erciş Köyleri, Van Erciş Ünlüleri, Van Erciş Okulları, Van Erciş Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    Van Erciş Kaymakamlığı resmi site adresine sorununuzu dile getiriniz. http://www.ercis.gov.tr/

  2. ercan arslan diyor ki:

    ben deprem 4 ayı oldu hal o gurdun barakda kalyorm sayın kaymamkam sızde rıcam yardımc olun

Yorum Yaz

Yandex.Metrica