Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Vampir Günlükleri 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

18 Ekim 2013
622 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 5. Sezon - Stefan - Elena - Damon Resimleri

Vampir Günlükleri 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı – The Vampire Diaries Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Vampir Günlükleri dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 5. Sezon 4. Bölümü 24 Ekim, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “For Whom the Bell Tolls” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 5. Sezon 4. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 5. sezon ne zaman? hangi kanalda? Saat kaçta? bütün detaylar sitemizde…

Vampir Günlükleri Konusu;  ANMA GÜNÜ – Mystic Falls ölü, Damon (Ian Somerhalder) ve Elena (Nina Dobrev) kafa karıştırıcı bir zaman içinde Stefan (Paul Wesley), kadar duygusal bir Elena alarak biten bir görev yardım etmeye onurlandırmak için geleneksel Anma Günü gözlemler iken kendine ait yolculuk. Bir endişeli Matt (Zach Roerig) onun gizemli kesintileri arkasındaki nedeni anlamaya çalışır, ve Caroline (Candice Accola) Jesse (konuk oyuncu Kendrick Sampson) daha iyi tanımak için bir çaba. Jeremy (Steven R. McQueen) Damon sert vurur şaşırtıcı bir itirafta bulunur. Son olarak, Dr Maxfield (konuk oyuncu Rick Cosnett) her şeyi değiştirecek hareket bir plan koyar. (Translate)

Vampir Günlükleri 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

The Vampire Diaries 5. Sezon 4. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 5. Sezon Posteri

Vampir günlükleri 5. Sezon 4. Bölümü yani The Vampire Diaries’in 5. sezonun en yeni ve en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

Vampir Günlükleri Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica