Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Vampir Günlükleri 4. Sezon 23. Bölüm Fragmanı

10 Mayıs 2013
944 kez görüntülendi

Vampir Günlükleri 4. Sezon 23. Bölüm Fragmanı – The Vampire Diaries Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Vampir Günlükleri 4. Sezon 23. Bölüm Ne Zaman (FRAGMAN)

Vampir Günlükleri dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 23. Bölümü 16 Mayıs, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Graduation” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 23. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda? Saat kaçta?

Vampir Günlükleri Konusu;  TEDAVİYİ KİM ALACAK?; Damon’un (Ian Somerhalder) hayatı ruhani karşılaşmadan sonar tehlike altındadır. Matt (Zack Roering) ve Rebekah (Claire Holt) tedaviyi bulmaya kararlı olan hayalete karşı savaşmak için el ele verirler. Herkes mezuniyet töreni için toplanmış ve hayaletler yaklaşırken yardım hiç beklenmeyen bir kahramandan gelir. Caroline (Candice Accola) dokunaklı ve beklenmedik bir mezuniyet hediyesi alır ve Bonnie’nin (Kat Graham) planı perdenin kapanmasını başlatır. Elena (Nina Dobrey) Salvatore kardeşler hakkında bir karar verir ve Katherine (Nina Dobrey) ile destansı bir karşılaşma ile yüz yüze gelir. Sonunda Stefan (Paul Wesley) Silas’ı saran sır hakkında korkunç bir ipucu keşfeder. Caroline Dries ve Julie Plec tarafından yazılanbölümü Chris Grismer yönetiyor.

Vampir Günlükleri 4. Sezon 23. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/the-vampire-diaries-fragman.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/720459.mp4[/pro-player]

The Vampire Diaries 4. Sezon 23. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Vampir Günlükleri 4. Sezon Resimleri

Vampir günlükleri 4. Sezon 23. Bölümü yani The Vampire Diaries’in 4. sezonun en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

Vampir Günlükleri Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica