Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Vampir Günlükleri 4. Sezon 22. Bölüm Fragmanı

3 Mayıs 2013
1.462 kez görüntülendi

Vampir Günlükleri 4. Sezon 22. Bölüm Fragmanı – The Vampire Diaries Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Vampir Günlükleri 4. Sezon 22. Bölüm Ne Zaman (FRAGMAN)

Vampir Günlükleri dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 22. Bölümü 2 Mayıs, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Walking Dead” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 22. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda? Saat kaçta?

Vampir Günlükleri Konusu; Mezuniyet Günü yaklaşırken, Caroline duyuruları yayınlamak gibi basit görevler odaklanarak Elena dikkatini dağıtmak için çalışır, ama Elena ona yeni saplantı gelen sallandı olmayacaktır. Birisi hasta saldıran nerede Şerif Forbes, hastaneye Damon ve Stefan çağırır.

Yine de Katherine ona yardım zorlamak için çalışıyor, Bonnie Silas yenmek için onun planı vazgeçmeyeceğim reddediyor. Şiddetli bir rüzgar fırtına Mystic Falls bir elektrik kesintisi neden olarak, hayaletler aniden ortaya – bazı iyi niyetli ve intikam bazı bent ile. Zach Roerig ve Claire Holt da yıldız. Rob Hardy Brian Young & Caroline kurur tarafından yazılmış bölüm yönetti. (Çeviri Google Translate)

Vampir Günlükleri 4. Sezon 22. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/the-vampire-diaries-fragman.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/716165.mp4[/pro-player]

The Vampire Diaries 4. Sezon 22. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Vampir Günlükleri 4. Sezon Resimleri

Vampir günlükleri 4. Sezon 22. Bölümü yani The Vampire Diaries’in 4. sezonun en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

Vampir Günlükleri Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica