Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Vampir Günlükleri 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

26 Nisan 2013
1.196 kez görüntülendi

Vampir Günlükleri 4. Sezon 21. Bölüm Ne Zaman? – The Vampire Diaries Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Vampir Günlükleri 4. Sezon 21. Bölüm Ne Zaman (FRAGMAN)

Vampir Günlükleri dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 21. Bölümü 2 Mayıs, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Originals” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 21. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda? Saat kaçta?

Vampir Günlükleri Konusu; Dizi, 162 yaşındaki vampir Stefan Salvatore’a (Paul Wesley) aşık olan 17 yaşındaki Elena Gilbert’ın (Nina Dobrev) hayatını konu alır. İkilinin ilişkileri, Stefan’ın, hem kendisinden hem de kasabadan intikam almak isteyen saldırgan ve kindar kardeşi Damon Salvatore’un (Ian Somerhalder) kasabaya geri dönmesiyle karışmaya başlar. İki kardeş de, eskiden aşık oldukları Katherine Pierce’a (Nina Dobrev) benzediği için, Elena’ya ilgi gösterir. Katherine Pierce’ın görsel ikizi olan Elena’nın, üçlüye karşı intikam planlarıyla kasabaya geri dönen Katherine’in uzaktan akrabası olduğu ortaya çıkar.

Vampir Günlükleri 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/the-vampire-diaries-fragman.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/711737.mp4[/pro-player]

BİR ANLAŞMA yapalım – Damon ve Stefan geri onu insanlığın dönüm içine kışkırtmak Elena için acımasız bir yeni bir yaklaşım denemek ve onu geri teper müdahale girişiminde Caroline zorluk yaratmaktadır. Elena Salvatore kardeşlerin blöf aramak için bir çıkış yolu rakamlar, onlar şaşırtıcı bir kaynaktan destek iste. Matt Rebekah hayatı seçimler bazı istenmeyen tavsiye verir, ve o karşılığında ona yardım etmeye çalışır. Caroline Klaus ile bir kafa karıştırıcı ve tehlikeli karşılaşma var, ve Bonnie ona ikisini de yararlanacak vaat bir teklif yaptığında Katherine şüpheli. Darnell Martin Michael Narducci & Rebecca Sonnenshine tarafından yazılmış bölüm yönetti. (Çeviri Google Translate)

The Vampire Diaries 4. Sezon 21. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Vampir Günlükleri 4. Sezon Resimleri

Vampir Günlükleri 4. SEZON POSTER

Vampir günlükleri 4. Sezon 21. Bölümü yani The Vampire Diaries’in 4. sezonun en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

Vampir Günlükleri Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica