Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Urban Lounge

27 Kasım 2012
631 kez görüntülendi

Urban Lounge Nerede – Beyoğlu – İstanbul, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Urban Lounge Nerede

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Cihangir semtinde bulunan Urban Lounge‘ye geliş için metro hattından, Taksim           son durak olan tüm otobüslerden ve dolmuşlardan faydalanabilirsiniz. Taksim’den Tünel istimaketine doğru nostaljik tramvay ile de Galatasaray Lisesi’ne ulaşabilirsiniz. Urban Lounge hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Urban Lounge hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Urban Lounge

Mekan Hakkında Bilgiler;

Urban Lounge, Bugüne kadar, kent kültürünün popüler markası olarak, hizmet ve eğlence sektöründe 3 milyondan fazla kişiye ulaşan, 300’den fazla sanatçıyı takipçileriyle buluşturan Urban Bug bu sene yepyeni bir mekanla sezona merhaba diyor.

“Urban Lounge” ismiyle, ilk olarak bahçesi ile Eylül ayında hizmet vermeye başlayan mekan, Ekim ayından itibaren cafe, restaurant, yazlık ve kışlık bahçe olarak hizmet vermeye devam edecek. Farklı lezzetler içeren mutfağı ve dekoruyla Urban Lounge, misafirlerinin kendilerini evlerinde gibi hissedecekleri,kütüphane, playstation ve bilardo masasının da yer aldığı kompakt bir mekan yaratmayı hedefliyor.

Farklı konseptte organizasyonların düzenleneceği Urban Lounge, mutfağıyla da öne çıkacak. Beyoğlu’nun en kıdemli restaurant markalarından olan Fesleğen tarafından yürütülecek mutfak, günün her saatinde ve her türlü damak zevkine uygun 115 çeşit ürün ile haftanın 7 günü Saat 23.00’e kadar açık olacak.

Çarşamba ve Cumartesi geceleri kulüp olarak hizmet verecek Urban Lounge yurt içi ve yurt dışından dj’lerin yanı sıra; farklı sanatsal workshoplar’dan maç yayınlarına, amatör grupların sahne performanslarına kadar haftanın yedi günü dolu bir ajandayla hizmet verecek.

Perşembe ve Cuma geceleri düzenlenecek“Fesleğen Geceleri”nde ise İstanbul Radyosu sanatçılarından oluşan özel fasıl grubu, Türk Sanat Müziğinin değerli eserlerini icra edecekler. Mekanın duygu ritmine, Aslı Ünsal’ın özel arşivinden derlediği şarkılar eşlik edecek. Dağıtılan rengarenk peruklar, aksesuarlar ve her Fesleğen gecesinde farklı sürprizler geceye benzersiz bir tat katacak.

Haftalık A-B grubu 18- 50 yaş arası, 3000 – 3500 misafir ağırlanmasının beklendiği, cafe, bahçe ve iç mekan olmak üzere toplam 250 kuver, ayakta 600 kişi ağırlama kapasitesi olan mekan, hafta içi her gün 09.00’da açılacak. Pazar, Pazartesi, saat 01:00 ‘e , Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi saat 04.00’e kadar açık olacak.

Urban Lounge Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Altıpatlar Sok. Çubukçu Çıkmazı No:4 Cihangir BEYOĞLU / İstanbul

Taksim’e geliş için metro hattından, Taksim son durak olan tüm otobüslerden ve dolmuşlardan faydalanabilirsiniz. Taksim’den Tünel istimaketine doğru nostaljik tramvay ile de Galatasaray Lisesi’ne ulaşabilirsiniz.

Urban Lounge Otopark Bilgileri;

Çevredeki otoparklar kullanılabilir. Atatürk Kültür Merkezi’nin hemen yanında bulunan Trafik Vakfı’na ait olan 500 araçlık otoparkı kullanabilirsiniz. Ayrıca Taksim Evlendirme Dairesi önünde de 100 araçlık bir otopark bulunmaktadır. Sıraselviler Caddesi üzerinde de özel otoparklar mevcuttur.

Urban Lounge Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica