Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ünlülerin Genel Gardırop Durumu

11 Nisan 2016
23 kez görüntülendi

Ünlülerin Genel Gardırop Durumu

Genel olarak ünlüler her yaptıkları ile ilgili olarak manşet olmaktadırlar. Bununla birlikte ünlülerin genel yaşamı ve giyimleri de ilgi çekmektedir. Özellikle insanların veya yakın fanlarının beğendiği bir ünlüyü yakından takip ederken ne tür giyim veya yiyecek çeşitleri kullandığı onun için önemli olabilir.

fergie-giyim-dolabi

Ünlülerin gardıropları, stilleri ve beğenileri değişiklik göstermektedir. Bununla beraber kimin neyi daha fazla seçeceği ise ünlü kişinin beğenisine bırakılmaktadır. Genel olarak nasıl bir düzen sağladıkları veya gardıroplarda belirledikleri kıyafet düzenini belirli ölçütleri olmasına rağmen genel uyumu da sağlamaktadırlar. Bununla birlikte bazı ünlülerin de nasıl gardırop dizdikleri merak konusu uyandırmaktadır.

mariah-carey

Örnek vermek gerekirsek New York center da lüks bir tripleks daire de yaşayan Mariah Carey kendi evininin bir katını gardırop olarak ayarlamıştır. Ünlü olduğu için sahne kıyafetlerinden çeşitli stilleri içinde barındıran farklı desenler ile düzenlenmiş rengarenk elbise ve ayakkabı çeşitleri de bulunmaktadır. Bununla birlikte sanatçının çanta ve ayakkabı koleksiyoncusu gibi ayrı bir yer de özel olarak odalar ayarlaması ise giyimine ne kadar önem verdiğini göstergesi olarak kabul edilebilir. Ayrıca sistemsel olarak büyük evlere yönelik bu tip sanatçılara giyim odaları ve kendi eşyalarını saklayabilmelerini sağlayan çok amaçlı yerler de yapılabilmektedir.

sinem-kobal-ayakkabi-dolabi

Ünlüler gardıropları için çeşitli sistemler de çok amaçlı ürün çeşitliliği de koyabilmektedir. Ünlülerin genel gardırop durumları  özellikle renk seçiminden farklı modeller takınan insanlar için çok amaçlı ve çeşitli özellikler barındırmaktadır.

Ünlülerin Genel Gardırop Durumu Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica