Under The Dome 2. Sezon Onayını Aldı

11 Eylül 2013
995 kez görüntülendi

Under The Dome 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Under The Dome tüm dünyada yakaladığı izlenme rekorları sayesinde 2.sezon onayı aldı…

Under The Dome dizisi 1. sezonu bilindiği üzere önümüzdeki hafta bitecek peki dizi 2. sezon onayını aldı mı ? ve Under The Dome 2. Sezon yayın tarihi açıklandı mı ? sorusu dizinin takipçilerinin merak ettiği konuların başını çekmekte bu bağlamda araştırma yaptık ve  detayları sizler ile paylaşıyoruz. Under The Dome 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman ?

Ünlü hikaye ve roman yazarı Stephen King‘in aynı isimli romanından uyarlanarak yapılan, yapımcılığını ise Steven Spielberg‘in yaptığı Under The Dome, yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren en çok izlenen diziler listesine zirveye çıktı. Sezonun en iddialı yapımlarından biri olduğu açıklanan dizi. Oynadığı bölümleri ile Amerika’da izlenme rekorları kırmayı başardı.

Bir sezonluk kısa dizi olarak yayınlanması planlanan Under The Dome Türkçe adı ile Kubbenin Altında yakaladığı bu büyük rekor başarılar ile kanaldan ve yapımcılarından 2. sezon onayı aldı. Önümüzdeki yıl yani 2014 senesinde 13 bölümle 2. sezonu başlayacak olan dizinin dizinin ilk bölümünü Stephen King’in yazacağı öğrenildi.

Geçilmesi imkansız, görünmez, şeffaf bir kubbe tarafından çevrilmiş olan bir kasabanın ve içerisinde çeşitli entrikalar ile yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu alan Under the Dome, (Kubbenin Altında) Küçük sakin kasaba olan Chester’s Mill halkının bir yandan esaret koşullarıyla başa çıkmaya çalışırken öteki yandan kubbeyle ilgili gizemleri bulma arayışına çıkmasını anlatıyor. Kubbe nasıl ortaya çıktı ,Küçük kubbeye ne olacak, Kral kim olacak, Kubbe yok olacak mı ?

Under The Dome dizisi Amerika yayını ile aynı hafta her Pazartesi günü 20.30’da FX TV ekranlarında yayınlanıyor.

Kesin olamamakla birlikte dizi 2. sezon onayını alırsa Under The Dome 2. Sezon 1. Bölüm 2014 yılının Haziran başlayacağını umuyoruz. Under The Dome 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına mail adresinizi yorum olarak bırakın Under The Dome 2. Sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Under The Dome Müzikleri

DMCA.com

Yorumlar

 1. tuba diyor ki:

  yayın tarihi acıklanınca mail adresimden beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.teşekkürler.

 2. Murat diyor ki:

  Yayın tarihi açıklanınca mail adresimden beni bilgilendirmenizi rica ediyorum. Görüşmek üzere, teşekkürler.

 3. Ömer diyor ki:

  Yayın tarihi açıklanınca mail adresimden beni bilgilendirmenizi bekliyorum. Teşekkürler.

 4. Ahmet diyor ki:

  Yayın tarihi açıklanınca mail adresimden beni bilgilendirmenizi bekliyorum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica