Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.323 kez görüntülendi

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Eğitim Araştırma Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçe/semtinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Üniversite hastaneleri statüsündedir.

Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa online randevu almak içinhttp://www.ufuk.edu.tr adresli Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Eğitim Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Eğitim Araştırma Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Adres: Konya Yolu Mevlana Bulvarı No: 86 – 88 Balgat

Telefon: 0 (312) 204 4000

Web Adresi: http://www.ufuk.edu.tr

Bu Web Sayfası Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

Not : Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. Günay Top diyor ki:

  SGK ile anlaşmanız var mı

 2. bilhan diyor ki:

  psikiyatri kliniğinizden yarın saat 9:30 a randevu istiyorum

 3. Marmara Haber diyor ki:

  hastanenin resmi internet sitesinden randevu talebinizi iletiniz.

 4. ibrahim yeniay diyor ki:

  Kalbimde sıkışma hissetim, birazda ağrı oldu, sol kolumda da uyuşma oluyo, kontrol edilmek istiyorum.
  Teşekkürler..

 5. hamiyet akınaltug diyor ki:

  ortapeti

 6. sibel civelek diyor ki:

  ortapediden uzman hekim randevusu istiyorum

Yorum Yaz

Yandex.Metrica