Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Twitter’a Yeni Özellik!

10 Nisan 2016
15 kez görüntülendi

Twitter’a Yeni Özellik Geldi

Dünya’nın en önemli sosyal paylaşım sitesi olan Twitter’a yeni özellik geldi ve sosyal medya bir özellik daha kazanmış oldu. Dev sosyal paylaşım ağı olan Twitter’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Twitter’a yeni eklenen özellikler ile artık “Direkt Mesaj”  tuşu ile birlikte özel konuşmalarınızı daha rahat yapabileceksiniz.

tweet

Şu anlık tweetlerin altın hali hazırda 4 simgeni bulunduğu biliniyor. Bunlar “Yanıtla, Retweetle, Beğen ve “Daha Fazla” şeklinde yer alan seçeneklerdir. Twitter’a yeni özellik geldi ve artık bu seçeneklerin yanına bir yenisi eklenmiş oldu. Bundan böyle tweetlerinizin altında bir buton daha bulunacak. Bu yeni özellik ile birlikte bir Tweet “Direkt Mesaj” ile paylaşma imkânı yaratılacak ve özel bir sohbet başlatmak bundan böyle çok daha kolay hale gelecek. Her gün milyonlarca insan çevresiyle, arkadaşlarıyla, takip ettiği ve beğendiği birçok kişi ile DM üstünden özel sohbet ediyor veya etmek istiyor. 2015’te gönderilen DM sayısı yüzde 60 gibi bir orana varmıştır. 2015İn ikinci yarısında ise bu rakam yüzde 200 gibi bir rakama ulaşmıştır.

twitter-dm

Twitter’a yeni özellik geldi ve böylece Twitter bir yenilik daha kazanmış oldu. DM üstünden sohbet etmek artık daha kolay hale gelmiştir. Güncelleme ile birlikte Android ve İOS platformlarında da Twitter uygulamasına yenilik yapıldı ve DM sohbeti daha kolay bir hale gelmiş oldu.

Twitter’a Yeni Özellik! Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica