Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına Nasıl Gidilir?

6 Ekim 2014
239 kez görüntülendi

TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına Seyirci Olarak Nasıl Gidilir?

Star Tv de Yayınlanan Acun Ilıcalı’nın Hazırladığı Eser Yenenler, Murat Boz ve Özgü Namal’ın Jüri Üyeliğini Yaptığı TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına Nasıl Gidilir? TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma   Programına Nasıl Gidilir? Aşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyu Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına Nasıl Gidilir? evet Aşağıda yazdığım gibi gidilir TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma  Programına  Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Yetenek sizsiniz juri

 

TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi tam kadro yarı final elemelerinde.

Ekranların sevilen yarışması yeni bölümleriyle her Cumartesi ve Pazar Star’da ekrana geliyor.

Sahne arkasında Alp Kırşan.

Yepyeni yetenekleri ve sahne arkasında Alp Kırşan’ın sunumuyla “TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye” bu hafta da birbirinden ilginç yetenekleri ekrana getiriyor.

Eser Yenenler, Murat Boz ve Özgü Namal jüri koltuğunda.

Acun Ilıcalı, Eser Yenenler, Murat Boz ve Özgü Namal Türkiye’nin yeteneklerini aramak üzere yine bu yıl birçok şehri gezecek. Türkiye’nin yetenekleri ise jüriden evet alıp Türkiye’nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışacak.

Yetenek Sizsiniz Türkiye, 21 Eylül 2014 Pazar günü ekrana geliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye programını saat 20:00’da tv8’de izleyebilirsiniz.

TV 8’de Yayınlanan Acun Ilıcalı’nın Hazırladığı Eser Yenenler, Murat Boz ve Özgü Namal’ın Jüri Üyeliğini Yaptığı TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programına katılmak için Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.acunn.com/yetenek-sizsiniz/basvuru

Türkiye’nin gizli kalmış yeteneklerini keşfe çıkan Acun Ilıcalı ve ekibi izleyiciyi keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Belki de; Türkiye’nin en yetenekli insanlarından biri çok yakınınızda, tanıdığınız biri, kim bilir…

Artık hayaller gerçek olacak…

Star Tv’de Yayınlanan TV8 – Yeni Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma  Programına katılmak için Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

Başvuru İçin : www.acunmedya.com

DMCA.com

Yorumlar

 1. Cuma diyor ki:

  Türku söyliyorum

 2. Cuma diyor ki:

  Turku

 3. Dilara diyor ki:

  ben yetenek sizsiniz türkiye yarışmasına seyirci olarak başvurmak istiyorum kabul etmenizi arz ederim

 4. Dilara diyor ki:

  ben yetenek sizsiniz türkiye yarışmasına seyirci olarak başvurmak istiyorum
  okumanızı ve kabul etmenizi arz ederim

 5. Dilara diyor ki:

  ben yetenek sizsiniz türkiye ye seyirci olarak başvurmak istiyorum

 6. Net üzerinde gezerken sitenizi buldum yetenek sizsinize başvurayı planlıyorum aslında ikilemde kaldım makalenizi okuduktan sonra başvurdum sayenizde hayırlı haberler.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica