Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

 TV8 Survivor 2017 Başvuru Formu Doldur

18 Nisan 2016
60 kez görüntülendi

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp, büyük emek harcadığı ve sunduğu Survivor, adada geçen heyecan dolu bir yarışma programı, daha öncesinde yurt dışında hazırlanıp sunulan bu program, Acun Ilıcalı’nın desteği ve hazırlayıp, üstünde çok emek harcadığı program Türkiye’de de yayın hayatına girmeye başladığı zamandan bu zamana reyting rekorları kırmaya ve kendi TV8 kanalında yayına 10 yıldır devam ediyor, 11. sezonuna başlayacak.

survivor-basvuru-yapma

TV8’nin en iyi ve ekranlarının vazgeçilmez yarışması Survivor tam gaz devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının yarıştığı Survivor yarışması, reytingi durmadan artmaya devam ediyor. Eğer siz de Survivor 2017 sezonuna katılıp yarışmacı olmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmalısınız.

Survivor 2017 Başvuruları Ne Zaman Olacak?

Survivor 2016 başvurularını da elenen ya da kaçıran adaylar için yeni bir şans daha geliyor 2017 başvuruları başlayacak. Büyük merakla ve ilgiyle beklenen başvurular Aralık – Ocak aylarında başlayacağı söylendi.

acun-ilicali-survivor

Seçmeler Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyenler ilk önce internet üzerinden form dolduracaklar. İnternet üzerinden doldurulacak olan form, tv8’nin kendi sitesinde yayınlanacağı söylendi. Gelecek yılda yapılacak olan yarışma programı Survivor için başvuru yapmak için şu anda çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok diye söylendi. Ünlüler ve Gönüllüler arasında yapılacak yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler;

1) Yeteneğinizi ya da farkınızı gösteren bir video çekmek (site üzerinden videosuz da başvuru yapabilirsiniz.)

2) Yarışma başvuru formunu doldurmak.

3) Belli bir zaman beklemek.

Survivor başvuru formunda neler var diye merak edenler için ya da yapılması gerekenler için kısacası;

1) Adınız

2) Soyadınız

3) Telefon numaranız

4) Email adresi

İnternet üzerinden başvurular bittikten sonra Survivor aday alımı için mekanları duyurulacak ve seçmeler başlayacak olarak söylendi.

 TV8 Survivor 2017 Başvuru Formu Doldur Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Müslüm diyor ki:

    Ben müslüm dilsiz soyadım dilsiz ama kunuşuyorum acun Abe Ben bu yarışmaya katılmak istiyorum sevgiler müslüm :-)

  2. Rojhat diyor ki:

    Acun Abi Nolur BENİ survivor’A Alın Cok İstiyorum Ve Ben Kendime Güveniyorum Mutlaka Sizleri Bekliyorum Acun Abii Memleket Hakkari yüksekova

Yorum Yaz

Yandex.Metrica