Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Turkcell,Vodafone ve Avea Gizli – Özel Numara Engelleme

15 Kasım 2010
697 kez görüntülendi

Turkcell,Vodafone ve Avea Gizli – Özel Numara Engelleme

vodafone gizliye kapatma nasıl yapılır,vodafone gizliye kapatma nasıl yapılır 2010,google özel arama kapatma,,turkcell gizliye kapatma,avea,numaramı özele nasıl kapatırım vodafone,cep telefonumu gizli aramalara nasıl açabilirim,turkcell gizli arama engelleme,gizli arama nasıl yapılır,nasıl hesap acarım turcel numarama,vodafone,telefonun engelleme sıfresını nasıl acarım,telefonda gelen aramalara nasıl açarım,türkcel özel numaraya nasıl kapatıcam,turkcel özeli arama nasıl yapılır,turkcell de gizli numara engelleme,telefon gizli aramalara nasıl açılır avea,turkcell gizli arama nasıl yapılır,turkcell gizli aramalara nas

Gizli, özel numara çağrılarından mı sıkıldınız? devamlı gizli numaradan rahatsız mı ediliyorsunuz? cevabınız evetse Turkcell,Vodafone ve Avea aboneleri için aşağıda özel numara, gizli numara çağrılarını nasıl engelleyeceğinizi ayrı ayrı anlattım.

Özel numara engelleme servisi sayesinde Turkcell,Vodafone ve Avea aboneleri gizli numaralardan gelen çağrıları telefonu açmadan engellenebiliyor.

Çok kolay bir şekilde küçük bir ayar yaparak gizli numara çağrılarını engelleyebilirsiniz. Bu ayarlar her  operatöre göre farklıdır. Gizli numara engelleme servisi Turkcell,Vodafone ve Avea tarafından abonelerine ücretsiz olarak  sunuyor.

Gizli – Özel Numara Engelleme Servisi Ayarları Nasıl Yapılır?

Turkcell aboneleri için: Turkcell aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. marmaragundem.org Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor.

Vodafone aboneleri için:Vodafone aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarının mesaj kısmına My Vodafone şifrelerini yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra GIZLI AC yazarak 7048’e göndermeniz yeterli. Servisi kapatmak için ise şifrenizi yazıp boşluk bıraktıktan sonra GIZLI KAPAT yazarak 7048’e göndermeniz gerekiyor.

Avea aboneleri için: Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. marmaragundem.org Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor.

İşte hepsi bu kadar, Artık gizli numaralardan çağrı almayacaksınız.

Turkcell,Vodafone ve Avea Gizli – Özel Numara Engelleme Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica