Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Turkcell, Vodafone ve Avea Kontör Nasıl Gönderilir? Kontör Transferi Nasıl Yapılır?

12 Kasım 2010
2.197 kez görüntülendi

Turkcell, Vodafone ve Avea Kontör Nasıl Gönderilir? Kontör Transferi Nasıl Yapılır?

Gsm operatörlerinden  TL Kontür transferi nasıl yapılır? Ülkemizdeki 3 büyük gsm operatörünün kontür tl transfer işlemi aşağıda anlatıldığı gibi yapılır…

telefondan telefona tl aktarma,vodafone tl yollama,turkcell para transferi nasıl yapılır,AVEA KONTÖR TRANSFER,bir telefondan bir telefona tl nasıl gönderilir,tl nasıl gönderilir,vodafondan vodafona tl gönderme,aveadan turkcelle tl gönderme,avea kontör transfer 2010,avea tl nasıl yollanır,türkcellden aveaya TL transferi,vodafone para transferi nasıl yapılır,avea tl aktarma,turkcell den vodafone tl yollama,telefondan telefona tl gönderme,avea kontör gönderme 2010,VODAFONE KONT,aveadan nas,kontor atma,vodafone nasıl tl gönderilir

Turkcell Aboneleri TL Kontür Transfer İşlemi İçin:

Turkcell hat kullanan aboneler cep telefonlarının mesaj kısmına kontör göndermek istedikleri kişinin numarasını 10 haneli olarak yazıp bir boşluk bırakarak göndermek istediği kontör miktarını yazması yeterli. Mesajı 2277′ye göndermeniz gerekiyor. 8075 sesli yanıt sistemini de kullanabilirsiniz. Bu işlem için sizden 2 kontör alınıyor. 1 ay içerisinde en fazla 250 kontör gönderebiliyorsunuz. Tek seferde ise en az 5, en fazla 70 kontör transfer edebiliyorsunuz.

Örnek mesaj: 5449999999 10 yazıp, 2277′ye gönder

Vodafone Aboneleri TL Kontür Transfer İşlemi için:

Vodafone aboneleri cep telefonlarından 7038′i arayarak otomatik sesli yanıt sistemini takip edebilirler. 10 haneli numara ve kontör miktarı girildikten sonra işleminiz gerçekleşiyor. Bu işlemin ücreti de 2 kontör. Fakat 7038′i aramak da ücretli. (71 sn. 1 kontör) Yani kontör gönderme işlemi için hızlı olursanız en az 3 kontör veriyorsunuz. . 1 ay içerisinde en fazla 300 kontör gönderebiliyorsunuz. Tek seferde ise en az 20 en fazla 100 kontör transfer edebiliyorsunuz.

Yada 10 haneli telefon numarasını yazıp boşluk bıraktıktan sonra kontör miktarını yazıp 7038′e gönderebilirsiniz.

Örnek :  5429999999 10 yazıp, 7038′ye gönder

Avea Aboneleri TL Kontür Transfer İşlemi için:

Avea abonesi iseniz kontörlü hat kullanan bir Avea hattına kontör göndermek için cep telefonunuzun mesaj kısmına göndermek istediğiniz numarayı ve kontör miktarını arasında bir boşluk bırakarak girdikten sonra 9235′e gönderebilirsiniz. İsterseniz 9235′i arayıp sesli yanıt sistemini de takip ederek kontör gönderebilirsiniz. Ayrıca *100# işlemler menüsünü de kullanarak kontör gönderebilirsiniz. Kontör gönderme işleminiz tamamlandığında 2 kontör ücret ödüyorsunuz. Bir seferde en az 4, en fazla 50, bir ay içinde en fazla 250 kontör transferi yapılabilir.

Turkcell, Vodafone ve Avea Kontör Nasıl Gönderilir? Kontör Transferi Nasıl Yapılır? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Yasin diyor ki:

    arkdaşlar ya Türceklden vodofoneye nasıl gonderliyolr kontor ? bilen varsa lütfn yardım etsin

  2. KAĞAN diyor ki:

    güzel ve sade bir anlatım olmuş işine çok yarayacak

Yorum Yaz

Yandex.Metrica