Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Turkcell Hat İptali Nasıl Olur? Hattımı Nasıl Kapatabilirim?

12 Haziran 2013
4.529 kez görüntülendi

Turkcell Hat İptali Nasıl Olur? Hattımı Nasıl Kapatabilirim?

hat iptali nasıl

Adınıza kayıtlı Turkcell faturalı veya faturasız hattınız iptal ettirmek istiyorsanız, Turkcell hat iptali için yapmanız gereken işlem çok basit. Nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Turkcell yetkili bayisine veya Turkcell iletişim merkezlerinden birine giderek, Turkcell hat iptali talebinde bulunabilir, hattınızı kökten kullanıma kapattırabilirsiniz.

İptal ettirmek istediğiniz, Turkcell hattınızın ile taahhütlü bir kampanyaya kayıtlı iseniz ve taahhüt süreniz dolmadan iptal ettirmek istiyorsanız sözleşmede belirtilen ücreti ödeyerek ve hattınız faturalı ise son gelen faturayı ödeyerek hattınızı tamamen iptal edebilir, kapatabilirsiniz.

Buraya dikkat! Turkcell hattınızı iptal ettirdikten sonra son ödediğiniz fatura tarihi ile hattınızı iptal ettirdiğiniz tarih arasında konuştunuz veya abonesi olduğunuz süre, paket kadar bir fatura daha gelebilir. Onuda ödemeye dikkat edin.

Hepsi bu kadar son gelen faturayı ödedikten sonra Turkcell hattınızı kökten komple kapatmış oluyorsunuz.

Turkcell Faturalı ve faturasız hatlarda geçici kapatma işlemi yapılabilir,  Bu işlemi Turkcell online işlemlerden veya 532 – 0532 532 00 00 müşteri hizmetleri numarasını arayarak yapabilirsiniz.

Turkcell Hat İptali Nasıl Olur? Hattımı Nasıl Kapatabilirim? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. kemal diyor ki:

    Turksel hattımı geçici kapatmak istiyorum ama başkası kullanıyo kullanıcıya uyarı mesajı gidermi

  2. semih. diyor ki:

    benim adım semih adıma kayıtlı faturalı hat var ve faturalı hattımı iptal etirmek istiyorum bana yar dım cı olurmusunuz efendim faturalı hattan kon yürlüye geç mek istiyorum efendim ilginize çok teşekkür ederim

  3. muzaffer diyor ki:

    merhaba benim türkcell faturalı hattım vardı başka bir operotere hattımı taşıdım son bir fatura daha geldi onu son ödeme tarihinden daha geç ödesem sıkıntı oluşurmu

Yorum Yaz

Yandex.Metrica