Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Turkcell Genç Tarife

24 Şubat 2012
1.721 kez görüntülendi

Turkcell Genç Tarifeli Nasıl Olunur ?

Ülkemizin en büyük operatörlerinden biri olan Turkcell’in gençlerin için çıkarmış olduğu yeni tarifesi Turkcell Genç Tarife hakkında bütün bilgilere aşağıda bulunan yazımızda anlatmaya çalışacağım.

Turkcell Genç Tarife hakkında takıldığınız yada bilmediğiniz bir konu olursa lütfen çekinmeden yorum bölümümüzden bize yazın. Turkcell Genç Tarife ile gençlere çok büyük avantajlar sağlıyor buyurun yazımızda inceleyin.

25 yaş altı gençler, tüm Turkcelllilerle konuşmanın 15 dakikası 50 kuruş, her ay özgürce kullanabileceğiniz 10 TL hediye, her gün 5 kısa mesajdan sonrası bedava!

tüm Turkcelllilerle 15 dakikası 50 Kuruş!

Hediye 10 TL ile ister her yöne 2 saat ister her yöne 1000 SMS al!

Diğer ceplerle 5 dakikası 50 Kuruş! Ayrıntılı bilgi için tıkla.

5 şarkı indirmek bedava!

*15 dakikası 50 Kuruşa konuşmalar, aynı ay içinde 1200 dakikaya ulaştıktan sonra, indirimli konuşma ücreti dakikası 25 Kuruştur. TL yüklemenizi takiben indirimli konuşabileceğinize dair gelecek mesajdan sonra 31 gün boyunca bu ücretler üzerinden yurtiçinde konuşabilirsiniz.

**İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz 10 TL kazanmak için her 31 günde bir Avantaj Kart ve üzerinde yüklemeniz gerekir. .

***Hediye 10 TL’yi isterseniz BEDAVA yazıp 2733′e gönderip 2 saat bedava konuşma paketini almak için isterseniz diğer GSM harcamalarınız için özgürce kullanabilirsiniz!

Standart Kart yüklenmediğinde:

Her yöne aramaların dakikası 40 Kuruş, gençTarife dekilere gönderilen 1 SMS 30 Kuruş, diğer yönlere 40 Kuruştur.

Ücretlendirme periyodu:

Ücretlendirme periyodu, 15 dakikası 50 Kuruş için 900 saniye, indirimsiz tarife içi konuşmalar için 30 saniye, diğer yurtiçi her yöne konuşmalar için 60 saniye, 2 saat paketindeki dakikalar için 30 saniyedir.

Katılım

 • gençTarifeye geçmek için, 25 yaşın altında olduğunuzu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) veya öğrenci kimliği ile Turkcell İletişim Merkezleri‘ne başvurmanız yeterli.
 • Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile gençTarife ‘ye geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Her Turkcell’li sadece tek bir hat ile gençTarifeden faydalanabilir.
 • 18 yaş altındaki abonelerin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı muvaffakatname almaları gereklidir
 • Kullanıcı için alt yaş limiti 12′dir. Hat sahibi için 15′dir

Numara sorgulama:

Bir numaranın gençTarifede olup olmadığını öğrenmek için numarayı SMS’le 2010′a ücretsiz yollayabilirsiniz.

Kalan dakika sorgulama:

2 saat paketi aldıysanız *123*58# tuşlayarak pakette kalan dakikanızı öğrenebilirsiniz. Standart Kart ve üzerinde yükledikten sonra aynı takvim ayı içinde indirimli konuşabileceğiniz kaç dakikanız kaldığını *456*5# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Kalan dakika sorgulama ücretsizdir.

DMCA.com

Yorumlar

 1. MELİK diyor ki:

  Ben genç tarifeye geçerken bana 25 tl karşılığında 2 gb net 500 dk ve 1000 sms olacak bunu nasıl yapacam

 2. furkan diyor ki:

  Seni seviyorum Turkcell Genç Tarife emin olun pişman olmazsınız düşünmeyin

Yorum Yaz

Yandex.Metrica