Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Turkcell Deneme İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

28 Eylül 2013
1.023 kez görüntülendi

turkcell görsel

Turkcell Deneme İnternet Paketi Nasıl Yapılır ? (Aylık 3 TL)

6 aydır Turkcell kullanıyorsanız ve daha önceden Turkcell’den başka herhangi bir İnternet paketi satın almadıysanız,  Turkcell deneme İnternet paketi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Eğer bu koşulları karşıladığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken işlem çok basit cep telefonunuzun mesaj bölümünden “DENEME” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek 3 TL‘ye 1 ay sınırsız 3G, 1 GB İnternet paketi satın alabilirsiniz.

Bu paketi dünden beri kullanıyorum özellikle 3G çeken yerlerde hızı gayet iyi evde kullandığım kablolu İnternet’im kadar hızlı diyebilirim. Ancak 3G olmayan yerlerde maalesef çok yavaş. Şunu da belirteyim ben hatlı tablet bilgisayarımdan kullanıyorum ve İnterneti sürekli kullanan biri değilim yani mailleri filan kontrol etmek için kullanıyorum diyebilirim 3G hızında gayet yeterli bence tavsiye ederim. Ay sonu paketi devam ettireceğim sanırım bakalım.

Turkcell İnternet Deneme paketi nasıl yapılır resim

Neyse yazımı fazla uzatmadan Turkcell deneme İnternet paketini kullanabilmeniz için aşağıda yer alan bilgileri, şartları da okumanızı öneririm.

  • 1- En az 6 aylık Turkcell müşterisi olmalısınız.
  • 2- Bu paketten yararlanmanız için daha önce Turkcell’den başka bir İnternet paketi kullanmamış olmanız gerekiyor.  Kısaca hattınızdan ilk defa İnternet’e bağlananlar içindir.
  • 3- Bu kampanyadan (3 TL) sadece 1 kez faydalanabilirsiniz. (Sonrasında isterseniz 25 TL’ye paketi satın alabilirsiniz.)
  • 4- Paket 30 gün geçerlidir ve yenilenmez.

Hız olarak 3G hızı 43 Mbps’ye kadar yükselebiliyor. (Bu sizin bulunduğunuz yere bağlı olarak değişiyor.) Bu kampanya hali hazırda Turkcell’in en ucuz İnternet paketi olarak sunuluyor.

Daha fazla bilgi ve kaynak link: http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/hazirkart/Deneme-Paketi.aspx

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    Aynısı bana da oldu 532 nolu Turkcell müşteri hizmetleri numarasını ararsanız size yardımcı olacak ve internet paketinizi kullanıma açacaklardır.

  2. fikret diyor ki:

    ben bugün bu kampanyadan yararlanabilmek için deneme yazıp 2222 mesaj gönderdiğimde, Sayın müşterimiz deneme paketinden sadece son 6 ay içerisinde internet paketi almamış abonelerimiz faydalanabilmektedir diye cevap geldi ama ben hiç internet paketi almadım kullanmadımki bu durumda ne yapmalıyım ?

Yorum Yaz

Yandex.Metrica