Turkcell Avea Vodafone Gsm Hatlı Cep Telefonunuz Bugün Kapanabilir

10 Kasım 2009
940 kez görüntülendi

Turkcell Avea Vodafone Gsm Hatlı Cep Telefonunuz Bugün Kapanabilir.

Bir Yorum:
Piyasada açık hat die bişey var bayiler hedeflerini tutturabilmek için bulduğu kimliklerin üzerine hayali satış yapıyor gsm operatörleri de abone sayısını yüksek göstermek için buna göz yumuyor bu hatlar piyasada ucuz fiyata satılıyor ama bir işlem yapmaya gelince hattın yasal sahibini arıyorlar t.k. gsm operatörlerinin evraklarını denetleyince de evraklardaki usulsüzlükleri hatları kullananlara devir ederek kapatmaya çalışıyorlar parasını yine milletten alıyorlar işin özü bu yani mevzu kaçak telefonlar değil açık hatlarla ilgili

Haber Kısmı:
Bilgi ve belgelerinde eksiklik ve yanlışlık bulunan GSM abonelerinin ilgili işletmeciye başvurarak belgelerini tamamlamaları için bugün son gün.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, GSM mobil telefon hizmeti sunan işletmecilerdeki bilgi ve belgelerinde eksiklik ve yanlışlık bulunan abonelerin, kimliklerini ispatlayıcı belgelerle ilgili işletmeciye başvurarak bilgilerini güncellemeleri için verilen süre yarın sona eriyor.

Güncellenmeyen hatların, yedi gün süresince gelen aramalara açık tutulmasının ardından 17 Kasımda, haberleşme şebekesi ile bağlantısı kesilecek. Haberleşme şebekesi ile bağlantısı kesilen hatlar, bilgilerindeki eksikliklerin tamamlanmasının ardından yeniden haberleşmeye açılacak.

Bu arada, başkası adına kayıtlı olan ancak kendilerinin kullandığı hatları üzerlerine geçirmek isteyen kullanıcılara verilen süre de yarın bitiyor. Kullanıcılar, söz konusu işlem için, vergi, resim, harç ve benzeri mali yükümlülüğe tabi olmaksızın abonelik sözleşmesi yapabilecek. Hatların eski abonelerinin yapılan işleme, taahhütnamenin imzalandığı tarihten itibaren bir yıllık zaman aşımı süresi içinde itiraz hakları bulunuyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica