Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Trump Towers Mall AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

11 Mart 2013
1.737 kez görüntülendi

Trump Towers Mall AVM Nerede, Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Trump Towers Mall AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Mecidiyeköy ilçesine bağlı Şişli semtinde bulunan Trump Towers Mall AVM Alışveriş merkezine nasıl gidilirTrump Towers Mall AVM hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu Alışveriş merkezinde  bulunduysanız Trump Towers Mall AVM veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Trump Towers Mall AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler;

Trump Alışveriş Merkezi – Şişli / İstanbul Tel: 0212 348 78 67 E-posta : [email protected]

Trump Towers Mall Alışveriş merkezi, İstanbul, Mecidiyeköy ilçesi Şişli semtinde bulunmaktadır.

Dünya markalarıyla donatılmış Trump Towers AVM, çocukların eğitilerek eğlendiği ve çeşitli aktivitelerle zenginleştirilmiş 9 bin metrekarelik eğlence merkezi ile bir ilke imza atıyor. Trump Towers AVM’de sadece çocuklara özel tasarlanan “Çocuk Katı”nda yer alan 600 koltuk kapasiteli Türkiye’nin ilk ve tek Disney Tiyatrosu ile çocuklar sınırsız eğlenceyi yaşayacak.

Açılış kapanış saatleri; 10:00 – 22:00

Trump Towers Mall AVM Ulaşım:

Özel Araç ile Ulaşım; 1. E5 üzerinden Kadıköy-Boğaziçi Köprüsü istikametinde giderken Mecidiyeköy çıkışından çıkın. Mecidiyeköy-Zincirlikuyu istikametinde ilerlerken solda otobüs duraklarını geçtikten sonra Havaalanı istikametine doğru U dönüşü yapın. Bu yönde Çağlayan çıkışına gelmeden sağda Trump Towers Mall’un girişini göreceksiniz.

2. Zincirlikuyu – Mecidiyeköy istikametinde giderken Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü geçtikten sonra Çağlayan çıkışına gelmeden sağda Trump Towers Mall’un girişini göreceksiniz.

Metro ile Ulaşım; “Şişhane-Taksim-Darüşşafaka” metro hattında Mecidiyeköy/Şişli durağında inin. Metrodan indikten sonra “Mecidiyeköy çıkışı” ndan çıkarak Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ışıkları geçtikten sonra soldan devam ederek 2dk yürüme mesafesinde Trump Towers Mall’a ulaşabilirsiniz.

Metrobüs ile Ulaşım; Mecidiyeköy durağında indikten sonra üst geçiti kullanarak Mecidiyeköy istikametine doğru ilerleyin. 1 dk yürüme mesafesinde Trump Towers Mall’a ulaşabilirsiniz.


Daha Büyük Görüntüle

Trump Towers Mall AVM Otopark Bilgileri;

Alışveriş merkezine ait otopark mevcuttur.

Trump Towers Mall AVM Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica