Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

TRT1, Tam Zamanı Yarışması Başvuru Formu

19 Ekim 2013
1.131 kez görüntülendi

TRT1 Tam Zamanı Uraz Kaygılaroğlu

TRT1, Tam Zamanı Başvuru Formu – Tam Zamanı Yarışma Programına Nasıl Gidilir?

Hafta içi Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri TRT1 televizyon kanalında yayınlanan , Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun yaptığı Tam Zamanı yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Tam Zamanı TRT1 yeni yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Tam Zamanı yarışma programına katılmak için istenilen bilgiler nelerdir? mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

Tam Zamanı programı artık TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Tam Zamanı hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, Tam Zamanı programına Nasıl Gidilir? evet aşağıda bağlantısını paylaştığım başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvuru yapabilir, katılabilirsiniz. Tam Zamanı na katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

TRT1, Tam Zamanı Başvuru Formu Hakkında Bilgiler

Tam Zamanı Yarışması Resim

Tam Zamanı Başvuru ve İletişim Telefon Numaraları:

Programa yarışmacı olarak katılmak için; Tam Zamanı programı resmi sayfasından sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak başvuru yapabilirsiniz. İzleyici ve seyirci olarak katılmak istiyorsanız yine aynı telefon numaralarını arayabilir, başvurabilirsiniz.

Başvurular için resmi site adresi: http://www.trt.net.tr/televizyon/detay.aspx?pid=33722

TRT1 iletişim bilgileri:
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
İstanbul Müdürlüğü Telefon : 0 212 232 12 00
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 ORAN ANKARA
E-posta :[email protected]

TRT1 Tam Zamanı Tanıtım Videosu

Sayfanın Konuları:  Tam Zamanı mülakat, Tam Zamanı kimler katılabilir, Tam Zamanı nasıl katılınır,Tam Zamanı programına nasıl gidilir?

DMCA.com

Yorumlar

  1. İsmail diyor ki:

    Kendime güvenim var. Başarabileceğimi biliyorum .Tam zamanına katılmak istiyorum.

  2. İsmail diyor ki:

    Tam zamanına katılmayı çok istiyorum.Bir kızım ,bir tane de oğlum var. Kızım 9, oğlum 4 yaşında. Eğer beni seçerseniz çok mutlu olurum.

  3. isasahin diyor ki:

    abi TRT1 de hakem eski hatalarını gösteriyor o sıra sen çıktın ts Samsun macı tam golü atacakken arkadan müdahale geliyor sana

Yorum Yaz

Yandex.Metrica