Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

TRT1 Cevap Soruda Başvuru Formu

22 Ocak 2013
1.151 kez görüntülendi

TRT1 Cevap Soruda Başvuru Formu – Cevap Soruda Yarışmasına Nasıl Gidilir?

28 Ocak Pazartesi günü saat 17:20’de  TRT1 ekranlarında başlayacak olan Şoray Uzun’un sunuculuğunu yapacağı, Cevap Soruda Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Cevap Soruda Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Cevap Soruda Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda.

TRT1 Cevap Soruda Başvuru Formu

Cevap Soruda Yarışma programına ben hiç katılmadım ama araştırdım buldum ve bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur evet konumuza geri dönecek olursak konumuz Cevap Soruda Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Cevap Soruda Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

TRT1 Cevap Soruda Yarışması Hakkında Bilgiler

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Cevap Soruda. Sunucusu 80’ler dizisindeki başarısıyla yıldızı iyice parlayan Şoray Uzun. Yüzde yüz Türk formatı olan Cevap Soruda yarışmasında isminden de belli olacağı gibi Cevaplar sorununun içinde gizli. Cevap Soruda hem eğlendirecek, hem bilgilendirecek hem de kazandıracak. Her gün dört yarışmacının katılacağı Cevap Soruda’da 12 soru sonunda en fazla puanı toplayan kişi finale kalacak ve final sorusunu da doğru bilirse büyük ödülü kazanacak. Dünyanın en fazla bilgi veren yarışması Cevap Soruda hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında olacak.

“Cevap Soruda” 28 Ocak Pazartesi 17:20’de TRT1 Ekranlarında Başlıyor.

TRT1 Cevap Soruda Başvuru Formu

TRT1 Cevap Soruda Yarışması Başvuru Formu

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Şoray Uzun’un sunacağı Cevap Soruda yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayın: http://www.cevapsoruda.com/

Cevap Soruda – Seyirci Başvuru Formu:

Daha fazla video, resim,fragman ve geçmiş bölümleri için web adresi: http://www.trt1.com.tr/cevap-soruda

Sayfanın Konuları:   Cevap Soruda mülakat, Cevap Soruda kimler katılabilir, Cevap Soruda nasıl katılınır, Cevap Soruda izleyici olarak nasıl katılınır, Cevap Soruda yarısmasına nasıl gidilir, Cevap Soruda yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,Cevap Soruda yarışmasına nasıl gidilir, Cevap Soruda, Cevap Soruda oyunu, Cevap Soruda yarışma, Cevap Soruda, Cevap Soruda seyirci olarak nasıl gidilir, Cevap Soruda programına nasıl gidilir

DMCA.com

Yorumlar

 1. Uğur Ergün diyor ki:

  01.04.2013 tarihinde online yarışırken 23 soruyu cevaplayıp 24.soruya geçmek istediğimde “size sorcağımız sorular biti” uyarısı aldım.02.04.2013 tarihinde ise yine online yarışırken 8.sorudan sonra yukarıdaki ibareyle karşılaştım.Sebebini anlamadığım bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

 2. özkan YALÇIN diyor ki:

  yarışmanıza katılmak istiyorm

 3. adnan kilicaslan diyor ki:

  Yarismaya katilmak istiyorum.
  Saygilarimla

 4. nazmiye diyor ki:

  yarışmaya katılmak çok kolay diyorsunuz ama daha yarışmaya katılım formuna ulaşamıyoruz.

 5. engin elçin diyor ki:

  sayın ilgililerei
  yarışmalara katılmak istiyorum,
  bilgilerize,

  saygılarımla,

Yorum Yaz

Yandex.Metrica