Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Tokat Türkiye Değişim Hareketi Tdh Tokat Teşkilatı

28 Kasım 2009
879 kez görüntülendi

Tokat Türkiye Değişim Hareketi Tdh Tokat Teşkilatı

Türkiye Değişim Hareketi Tdh Tokat İl Teşkilatı ve Türkiye Değişim Hareketi Tdh Tokat İlçe Teşkilatları Hakkında Bütün Haberlere, Güncel Gelişmelere Bu Konu’dan Ulaşabilirsiniz.

Türkiye Değişim Hareketi, Tdh Lideri Mustafa Sarıgül’ün Tokat il Teşkilatımızı Ziyeret Etmesini İstiyoruz. Tokat İl Teşkilatı Türkiye Değişim Hareketi Resimlerine, Videolarına, Haberlerine,Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Türkiye Değişim Hareketi Tokat İl Teşkilatı ve Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül Hakkında Bütün Yorumlarınızı Bu Başlık Altından Yapabilirsiniz. Çare Sarıgül, Başbakan Sarıgül, Derde Derman Sarıgül,

Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketinin iki tane gücü olduğuna dikkat çekerek, Hakka İnanıyor, halkımıza sonuna kadar güveniyoruz dedi.

Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül Tokat Mitingi

DMCA.com

Yorumlar

  1. HBR Tokat diyor ki:

    Medical Park Antalyasporun Tokat deplasman sponsoru AB Bakanı Çavuşoğlu: Ziraat Türkiye Kupası B Grubunda yarı… Diyorum artık beni anlayın yaa yeter ama .!.

  2. HASAN BENLİ diyor ki:

    tokat artova çelikli kasabamızda tdhp teşkilatı mızı kadromla acmaya talıbım en kısa zamanda bana bu konu hakkında bılgı vermenızı ısderım saygılarımla HASAN BENLİ 05365129004

Yorum Yaz

Yandex.Metrica