Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

TİM Fettah Aytaç Salonu Nerede, Nasıl Gidilir?

26 Mart 2013
261 kez görüntülendi

TİM Fettah Aytaç Salonu Nerede, Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

TİM Fettah Aytaç Salonu Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Maslak semtinde, Derbent Mevkii üzerinde bulunan TİM Fettah Aytaç Salonu mekanına nasıl gidilirTİM Fettah Aytaç Salonu hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız TİM Fettah Aytaç Salonu veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

TİM Fettah Aytaç Salonu Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler:

KMaslak’ın sakin ve güvenli dokusu içinde, 2.010 kişilik ana salonu, 800 metrekarelik ana fuayesi, 5 sinema salonu, 1 tiyatro salonu, café/barları, restoranı, 5 mağazası, 5 toplantı odası ve otoparkıyla, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda aynı çatı altında tam hizmet ve tam konfor sunar. TİM çeşitli özel etkinlikler düzenleyen bir merkezidir. TİM Show Center içinde Barnies Coffee and Tea Company ve Elit Snack Bar hizmet vermektedir.

TİM Fettah Aytaç Salonu Nerede, Nasıl Gidilir?

İş Kuleleri’nde bulunan ve 2000 yılının Ağustos ayında Kraliyet Filarmoni Orkestrası’nın konseriyle açılışı yapılan İş Sanat Salonu’nun etkinlikleri geçtiğimiz 12 sezonda 480.000 kişiyi aşkın seyirci tarafından izlendi. İş Sanat’ta yer alan 800 kişilik İstanbul Salonu’nda klasik müzik, caz, yerli ve dünya müziğinden seçkin örneklerin yanı sıra dans gösterileri, şiir dinletileri ve çocuk gösterileri de gerçekleştiriliyor.

İş Sanat, dünyaca tanınan yıldızları Türk izleyicisine sunmanın yanında, Türk sanatçılarla uluslararası ustaları bir araya getiren özgün projeler geliştirilmesi; Türk bestecilerin eserlerinin seslendirilmesi ve genç yeteneklere konser fırsatlarının sağlanması gibi toplumsal yönü öne çıkan bir programcılık ve yönetim yaklaşımına sahip bulunuyor.

TİM Fettah Aytaç Salonu Ulaşım;

Gösteri salonu, Maslaktan Sarıyer’e devam ederken sağ kolda Darüşşafaka Mahallesi Derbent mevkiinde Darüşşafaka Lisesi’nin yanında yer alır. Mekana, Maslak – Sarıyer istikametindeki minibüslerle veya İETT’ye ait 29GM no’lu Gazeteciler Sitesi – 4. Levent hattı otobüsleri ile Büyükdere Caddesi üzerinde Darüşşafaka sapağında inerek ulaşabilirsiniz.


Daha Büyük Görüntüle

Büyükdere Cad. Derbent Mevkii 34457 MASLAK / İstanbul

TİM Fettah Aytaç Salonu Otopark Bilgileri;

TİM Show Center karşısında 600 araçlık ücretli otopark mevcuttur.

TİM Fettah Aytaç Salonu Servis Saatleri Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica