Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

17 Nisan 2016
33 kez görüntülendi

 

Bugünlerde ve birkaç yıldır gündemde olan yabancı dizilerden bir tanesi The Walking Dead olmaktadır. Hatta Türkçe karşılığı ise Yürüyen Ölüler olarak geçiyor. Her sezonu heyecanı dolu bitip her açılışı heyecanla açan ve beş yılı tamamlamış bir serüven olmaktadır. Bu sezonda üzeri kapalı bir şekilde, seyirciyi merakta bırakabilmek adına heyecan dolu bir şekilde bitirdi. Peki, The Walking Dead yeni sezonu ne zaman başlayacak?

the-walking-dead

Daha yeni sezonun başlamasına bir yıla yakın bir süre varken, artık The Walking Dead hayranları yeni sezonu konuşmaya başladılar bile. Herkes heyecanla yeni sezonda kimin yaşayıp öleceğini merak ediyor. Yeni sezon The Walking Dead başlama tarihi ne zaman? Bu yıl ki sezon çok karanlık ve hatta neredeyse acaba dizinin sonu mu geliyor dermiş gibi birçok sahneler gösterdi, fakat ana kahramanları bitmeden bitmez ki ana kahramanlar her zaman, ne olursa olsun ayakta durmaktadır.

the-walking-dead-7-sezon

Yeni sezonda da ana karakterlerin ayakta olduklarını ve kendi güçlerini tekrar kazanacaklarını göreceksiniz. Zaten en son sahnede herkes varmış gibi geliyor, fakat birkaç kişi de aslında eksik. Onların kim olduklarını biliyor musunuz? İşte bunların cevabını The Walking Dead heyecan dolu yeni sezonunda göreceksiniz. Yeni sezon için sadece birkaç ay beklemeniz lazım. Avrupa’da kutlanan cadılar bayramına yakın tarihlerde başlayacaktır. Merak edin, bekleyin ve izlediğinizde yine ve yeniden şaşırın, çünkü gerçekten şaşıracaksınız.

The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica