Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Walking Dead 5. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

31 Mart 2014
388 kez görüntülendi

The Walking Dead 5. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Rick Efsane Sözü Yanlış İnsanlara Çattıklarını

The Walking Dead Dizisinin 5. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Ama, Yürüyen ölüler dizisi fanlarına çok güzel bir haberimiz var. The Walking Dead 5. Sezon  onayını şimdiden aldı!  Bu haber dizinin yapımcıları tarafından da doğrulandı.

Kesin olamamakla birlikte tahminen The Walking Dead 5. Sezon 1. Bölüm 2014 yılının sonlarında başlayacağını umuyoruz. Önceki sezon Kasım ayında başlamıştı. The Walking Dead 5. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına mail adresinizi yorum olarak bırakın The Walking Dead 5. Sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Bilmeyenler için (Bilmeyen olduğunu sanmıyorum ama neyse) dizinin konusu:

The Walking Dead bir zombi kıyametinin sonrasını anlatıyor; komadan uyandığında hastanenin ve yaşadığı kasabanın tamamen terk edilmiş olduğunu gören polis şefi Rick Grimes’in dünyası bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Rick Grimes önderliğinde yönetilen küçük bir grup insan, zombi ordularından uzakta kendilerine yeni bir ev aramak için America genelinde zombilere ve kötü niyetli insanlara karşı hayatta kalmaya çalışmaktadırlar.

Yazının devamında The Walking Dead posterine ve geçtiğimiz sezonun final fragmanına ulaşabilirsiniz. Aylarca nasıl beklenir yeni bölüm gerçekten bilmiyorum ama yeni fragman ve bilgiler geldikçe sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz.

Yürüyen ölüler posteri terminus posteri

The Walking Dead 5. Sezon Posteri

Dizi en son nerede kalmıştı hatırlamak isteyenler için bir video

Gelecek sezonla ilgili ön görünüzü, yam yamlarla ilgili tahminlerizi bekliyoruz ve yazımızı Rick abimizin “yanlış insanlara çattıklarını bilmiyorlar” efsane sözü ile bitiriyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica