The Walking Dead 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

19 Mart 2012
2.413 kez görüntülendi

The Walking Dead 3. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

The Walking Dead 3. sezon 1. bölümü ile 14 Ekim 2012, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi henüz açıklanmadı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını izlemek için BURAYA TIKLAYIN

The Walking Dead Dizisinin 3.sezon 1. Bölüm yayın tarihikesinleşti.  The Walking Dead fanlarına çok güzel bir haberimiz var. The Walking Dead 3. sezon AMC TV tarafından onayını şimdiden aldı! Bu haber dizinin yapımcıları tarafından da doğrulandı.

3. sezon onayını da aldı. AMC Başkanı Charlie Collier’ın yaptığı açıklamayla dizinin 3. sezon siparişinin verildiği doğrulandı.Bu sezonki gibi yine 13 bölümlük bir 3. sezon anlaşması yapılan The Walking Dead, 2. sezonuna 7.3 milyonluk rekor bir izleyici sayısıyla merhaba demişti. Bu rakamlar kablolu yayın yapan bir kanal için gerçekten rekor sayılan rakamlar.

13 bölümden oluşacak The Walking Dead 3.sezon çekimlerine 2012′nin sonbahar aylarında başlanması planlanıyor.

Kesin olamamakla birlikte tahminen The Walking Dead  3.sezon 1. Bölüm 2012 yılının sonlarına doğru başlayacağını umuyoruz. The Walking Dead 3.sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına mail adresinizi yorum olarak bırakın Merlin 3. sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Bilmeyenler için dizinin konusu:

The Walking Dead bir zombi kıyametinin sonrasını anlatıyor; komadan uyandığında hastanenin ve yaşadığı kasabanın tamamen terk edilmiş olduğunu gören polis şefi Rick Grimes’in dünyası bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Rick Grimes önderliğinde yönetilen küçük bir grup insan, zombi ordularından uzakta kendilerine yeni bir ev aramak için Birleşik Devletler genelinde seyahat etmektedir.

3. Sezon Posteri

 

DMCA.com

Yorumlar

 1. Özge diyor ki:

  The walking dead 3.sezon 1 bölüm yayınlandı .

 2. Marmara Haber diyor ki:

  merlin dizi başladı walking dead 3.sezon henüz başlamadı başlayınca bilgilendiririz.

 3. nil diyor ki:

  merlin ve dead walking dead 3.sezon başlama tarihi lütfen

 4. ceren diyor ki:

  email atarsanız sevinirim the walking dead in ve merlinin başlama tarihini :)

 5. cem diyor ki:

  [email protected] benide bilgilendirirseniz sevinirim.

 6. emrah diyor ki:

  benide bilgilendirirseniz sevinirim…

 7. Önder diyor ki:

  ben ne zaman başlıyacağını buldummmmmmmmm.
  1 ekimde başlıyacakmış.ooooooooooolllllllleeeeeeeeeeyyy!!

Yorum Yaz

Yandex.Metrica