Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Vampire Diaries 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

15 Mayıs 2016
19 kez görüntülendi

The-Vampire-Diaries

Geniş bir hayran kitlesine sahip The Vampire Diaries dizisinin bu sene final yapabileceği söyleniyordu. Ancak dizi 8. Sezon onayını da aldı ve son bir final sezonu yaparak veda edeceği duyuruldu. 2009 senesinde başlayan dizi Kevin Williamson tarafından aynı isimli seri kitaplardan ekranlara aktarılmıştı. Çok izlenen dizilerden bir tanesi olan The Vampire Diaries fantastik sevenleri hemen bütün sezonlarıyla memnun etmeyi başardı.

İki vampir olan Salvatore kardeşlerin hikâyesini anlatan dizi, bütün efsanevi yaratıkları neredeyse bünyesinde barındırıyor. The Vampire Diaries Mystic Falls kasabasına yıllar sonra dönen Diamon ve Stephen Salvatore’nin kendilerini vampire çeviren kadın olan Helena’ya âşık olmalarını ve bunun çevresinde gelişen olayları anlatıyor. Çok uğraşmalarına rağmen Helena’nın vampir olmasını engelleyemeyen kardeşlerin başlarına birçok olay geliyor. Kurt adamların, cadıların işin içinde olduğu bu macera fantastik izleyicinin seyretmeye doyamayacağı görüntüleri ekrana taşıyor. Çok izlenir olan dizi öne çıkan karakterleriyle The Originals isimli yeni bir dizinin başlamasına da sebep olmuştu. Köken vampirlerin hikâyelerini anlatan bu dizi de yayın hayatını sürdürüyor. L.J. Smith’in kitabından uyarlanmasına rağmen kitaptaki hikâyeden farklı bir işleniş gözlenen dizinin 8. Sezonda final yapma ihtimali olsa da en azından bir sezon daha izleyiciyle buluşacak olması hayranlarını sevindirdi.

the-vampire-diaries-zottirik

The CW kanalı tarafından yayınlanan dizi 22. Bölümüyle 7. Sezon finalini yapacak. Nina Dobrev’in yer almadığı dizinin 7. Sezonu beklendiği gibi iyi reytingler alamadı. Kısa bir duraklama dönemine giren dizi 1 Nisanda yeni bölümlerinin gösterimleriyle devam etti. 8. Sezon onayını da alan dizinin tam yayın tarihi bilinmese de daha önceki sezonların başladığı ekim ayında The Vampire Diaries’in 8. Sezonunun başlayacağı tahmin ediliyor.

The Vampire Diaries 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica