Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Vampire Diaries 4. Sezon 9. Bölüm Ne Zaman?

7 Aralık 2012
852 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 4.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman – Vampir Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Vampire Diaries 4.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman

The Vampire Diaries dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 9. Bölümü 13 Aralık, 2012 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “O Come, All Ye Faithful” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 9. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda?
Mystic Falls’ta Kışın Bir Harikalar Diyarı

Harikalar diyarında kış temalı parti Mystic Falls sokaklarını sararken, Stefan ve Caroline kendilerini Tyler’ın Klaus ve melezleri için yaptığı planının ortasında bulur. Caroline sorunlarının çözümü için bir teklifte bulunduğunda ise Hayley onlarla aynı fikirde olmadığını göstermek için dramatik bir yol seçer. Sonrasında Klaus kaosa ve şiddete yol açan yeni bir keşifte bulunur. Bu esnada ise Elena ve Damon ise Bonnie ve hepsinin nutkunun tutulmasına neden olacak antika bir parçayı açığa çıkaran Profesör Shane’nin bazı iblislerin yönetimini ele geçirmesiyle Jeremy’e yardımcı olmak için Gilbert’ların Göl Evine çekilirler. Zach Roerig bölümde yer alan bir diğer isim.

Bölüm Michael J. Cinquemani ve Julie Plec tarafından yazılıp, Pascal Verschooris tarafından yönetildi.

Çeviri: K_Petrova

The Vampire Diaries 4. Sezon 9. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 4. SEZON POSTER

Vampir günlükleri 4. Sezon 9. Bölümü yani The Vampire Diaries’in en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica