Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

The Vampire Diaries 4. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman?

2 Aralık 2012
766 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 4.Sezon 8.Bölüm Ne Zaman – Vampir Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Vampire Diaries 4.Sezon 8.Bölüm Ne Zaman

The Vampire Diaries dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 8. Bölümü 6 Aralık, 2012 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “We’ll Always Have Bourbon Street” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 8. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda?

The Vampire Diaries Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

1942`de New Orleans`a Bir Flashback -Stefan, Elena`yla ilgili bir şüphe için Damon’la yüzleştiğinde; Damon’ın Stefan’ın araştırmasına yardım etmek için hiç seçim hakkı yoktur. Cevaplar arayan Damon ve Stefan; 1942′deki Damon’un eski aşkı Charlotte’de (Konuk oyuncu Madeline Zima) dahil, son ziyaretlerinde neler olduğunu hatırlayan birini bulabilmek için günümüz New Orleans’ını ziyaret ederler. Salvatore kardeşler kasaba dışındayken ve Elena bazı şok edici haberleri söylediğinde duyguları kabardığı için Bonnie, Caroline ve Elena; kızlar gecesi yaparlar. Hayley’in ısrarlarıyla Tyler; Klaus’un melezlerinden biriyle, Kimberleyle yüzleşir ve olaylar hızlı bir şekilde şiddete dönüşür. Sonunda, Damon kalpkırıcı bir kararla yüzleşir.

Charlie Charbonneau ve Jose Moline tarafından yazılan bölüm, Jesse Warn tarafından yönetildi.

Çeviri: OhMyDEheart

The Vampire Diaries 4. Sezon 8. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 4. SEZON POSTER

Vampir günlükleri 4. Sezon 8. Bölümü yani The Vampire Diaries’in en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica